• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rolnik32098
      Witam
      Wie ktoś może jaki to konkretny model kosiarki? Potrzebuję znaleźć do niej instrukcję obsługi  a do tego potrzebuję właśnie modelu. Jest to Kverneland taarup.... 

• Przez Jack1221
      Witam mam problem jak wyjac walek wewnetrzny w kosiarce idzie jakies 5 cm w obie strony i tyle czy ktod wie jak sie to roxbiera dzieki

Wyglonda tak jak by ten pierscien blokowal dalszy ruch walka do tylu
    • Przez abs100
      Witam! Tak jak w temacie szukam następcy dla mojego polskiego szrota z173/3 1,85m ze Zbuczyna... Szukam coś do 10 tys. max. Najlepiej jakby była z kondycjonowanie. Bedzie z nią latać właśnie wyżej wspomniana 60-dziesiątka lub w ostateczności Case 5120. I tu się nasuwa pytanie... Z jaką szerokością i kondycjonerem da sobie radę 60-dziesiątka? Co możecie polecić? Jaka marka? Może model? Pozdrawiam!
    • Przez vrn
      Witam
      Mam zamiar zakupić kosiarkę bijakową do rozdrabniania trawy na łące i słomy po kombajnie. Wiem, że są z młotkami lub z nożami w kształcie litery Y. Które rozwiązanie będzie lepsze tak aby kosiarka scięła wszystko w drobną "sieczkę" a nie robiła pokosów? 
      Pozdrawiam
    • Przez MatiRol92
      Witam, mam pytanie do posiadaczy pokosówek fortschritt, chodzi mi o opuszczenie hederu w pokosówce, jak go opuszczam to strasznie trzęsie sie cała maszyna (podnoszenie jest okej) nawet jak opuszczam bez hederu to sa drgania. Nie wiem jak ten problem rozwiazać 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.