Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez nomysz14
      Witam jaki może byc koszt naprawy 
    • Przez qwedffgdsxdfs
      hej czy ktoś zmienił prędkość wałka na 1000 obrotów jak to zrobić?ciągnik to ursus 5314
    • Przez MASEY8160
      nie mam pojęcia co sie mogło zepsóć w tym traktorze
      po prawej stronie kapie mi olej podejrzuje że ze zwolnicy ale jakim cudem?

ten traktor pracuje zawsze z pługiem na 50ha

ale ostatnio to znajomy obrabia te pola boje sie że to może być coś poważnego
      z tymi zwolnicami.
    • Przez miles3147
      Witam. Wydaje mi się że w 4514 gdy wciska się sprzęgło to włączenie wałka wom powinno odbywać się bez żadnego zgrzytu . Ja posiadam ten ciągnik od 5 lat no i szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na ten problem ponieważ womu używałem tylko czasami do opryskiwacza gdy C-360 była zajęta , Na minimalnych obrotach tzn. około 400 to jeszcze jakoś udaje się na siłe wepchnąć tą dźwignie . No ale teraz mam tura i pompe do niego na przekaźnik i problem robi się uciążliwy . Może ktoś wie co z tym zrobić . Nie chce remontować trybu od tego wałka bo się zedrze przy czymś takim . Proszę o pomoc .
    • Przez 100150
      Witam!
      Od pewnego czasu nie mogę wyłączyć WOM w moim Ursusie 5314, mimo przełączania dźwigni wałek cały czas się obraca.
      Cz może wie ktoś co może być tego przyczyną?