Skocz do zawartości

Polecane posty

raczek1910    27

też szukam i chyba kupię nowy ;) za 2 tys nowe chodzą a używany niespawany 1.5 tys to trochę bez sensu ;) jak będziesz chciał to dam Ci numer do Wieruszów tam mają te za 1.5 tys ;) tylko to trochę daleko ;)

wojtal24    236

W okolicy Grojca rozbietaja wózki widłowe takie starsze w których są silniki od 330 poszukaj na olx silnik cały kupisz za 2 tys

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
    • Przez mateuszs1993
      Witam,

Mam problem z mechanizmem różnicowym wygląda to tak jakby cały czas była włączona blokada nie można skręcać na miejscu.
      Pedał blokady ogólnie nie jest w tym samym położeniu można nim ruszać do tyłu do przodu i ogólnie jest wyżej niż był dotychczas.
      Po wciśnięciu pedału i ruszeniu pedał tak jakby wskakuję niżej tak jak to było dotychczas podczas włączania blokady ale nawet gdy cofnę i pedał wyskoczy nadal coś jest nie tak podczas skręcania.

Jakieś sugestie ?
      Miał ktoś podobną zagadkę?

Pozdrawiam wszystkich.
    • Przez Grandzik
      Witam czy ktoś orientuje się jaka prędkość maksymalna c330 na 4 biegu przy 1200 obrotach?
    • Przez Grandzik
      Witam czy ktoś orientuje się jaka prędkość maksymalna c330 na 4 biegu przy 1200 obrotach?
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam problem kupiłem nowy reduktor ciśnienia po zamontowaniu go i nabiciu ciśnienia około 5-6 bar psyknie powietrzem i cały czas ono ucieka z śrubki z dziurką lub dziurą obok tej śrubki. Obojętnie czy traktor jest na wysokich obrotach czy wyłączony cały czas ucieka powietrze aż do zera. Rozkręciłem reduktor posmarowałem ale to nic nie dało.
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.