Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

Delbeta    0

Czy można prysnać perz dwa dni po zasiewie jęczmienia jarego roundapem ?
Pytam ponieważ perz za taki czas się podniesie bo mam kilka pasków zielonego na polu i chce żeby go chociaż przytrzymalo zanim jęczmień wyskoczy

6 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0
Delbeta    0

No właśnie jest trochę zielonego listki wystają z korzonkami na wierzchu i jak ruszy tego dziadostwa wegetacja to prysne mniejsza dawka tylko żeby przypalić bo na pewno tego nie weźmie

Byłem ciekawy czy ktoś tak robił .

• 0
iron    398

ja robiłem tak w jęczmieniu tyle ze samosiewy pszenicy były .możesz pryskac tylko aby jęczmień był przynajmniej 1cm .pod ziemią

• 0
eskord    0

Znam przypadek, że gość chciał się pozbyć chwastów na swoim polu przy pomocy roundupu, ale był lekki wiaterek i zniosło trochę na sąsiednie. Efekt jasny do przewidzenia. Niektórzy roundupują bez wyobraźni zupełnie.

• 0
Robroy    5

ja po siewie już nie pryskałbym. już nie ta pora i moim zdaniem trzeba czymś innym później pryskać by nie załatwić sobie i komuś pola.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agrini
      Witam!!! Jestem w trakcie nabywania 13ha 8letniego a na niektórych kawałkach nawet starszego ugoru. Klasy IIIa,b i IVa,b. Pytanie; jak z tym walczyc zaczynajac mniej wiecej od polowy kwietnia, a przygotowujac pod kukurydze. Co o tym myślicie?
    • Przez Wojciu2302
      Witam wszystkich gorąco
      Jestem nowy i mam od razu pytanie odnośnie sadzenia czosnku na ziemi gdzie miejscami wyszedł po zimie perz.
      Co można zrobić przed sadzeniem teraz lub zaraz po posadzeniu czosnku.
      Dodam że nawozy zostały w tym roku rozsiane i ten perz wyszedł z ziemi po bronowaniu
      Z góry dziękuję za podpowiedz
      Wojtek