TheGonzuu2001

Jak podłączyć radio w Zetorze 11441

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio

Witam mam problem z podlaczeniem radia Pioneer w tym traktorze , ponieważ od radia wychodzą kilka kabli a w instalacji są 2 koski duże i kilka kabli i poprostu nie mam pojecia jak podlaczyc żeby nie spalić radia .

lazik11441    19

poszukaj w Internecie rozwiazania, robilem coś takiego z 3 lata temu i w necie znalazłem jakiś schemat ale już nie pamiętam :D raczej nie spalisz radia :D

gr_rat    17

wielokolorowe to głośniki na pozostałych pomierzyć napięcia w necie poszukaj instrukcji od radia i tyle

AlaCapone    5003

Nie kupujcie badziewia tylko markowe radia z kostkami. Już w latach 80-tych za komuny prawdziwe radio posiadało dwie kostki. Wpina się je w ciągu max 10 sekund i radio działa.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

gr_rat    17

nie każdy ciągnik ma tak samo wpięte kable w kostce nie raz może nie działać i z 10 sekund się zrobi 20 minut

sadek9    48

do każdego radia dostaniesz przejściówkę z tego gniazda które masz w obudowie radia na 2 gniazda ISO pójdź do jakiegokolwiek sklepu rtv napewno będą mieli

Tomo324    0

Dołączę się ale pytaniem o zetora proxime 8441 power. mam wycięte miejsce na głośniki z tyłu ( fabrycznie). Czy głośniki tam są, czy nie? i czy kabelki trzeba dociągnąć samemu czy może już są pociągnięte? i jaki rozmiar głośnika pasuje?

Pozdrawiam

rabit500    2

Szczerze wątpię żeby ktoś wsadził głośniki i je nie podłanczał. Bo to dodatkowe koszty chyba że kiedyś były i coś im się stało wtedy powinna być podciagnieta inastalacja. Poprostu śrubokręt w rękę i wszystko się wyjaśni.

Tomo324    0

Ok. Zeby dostac sie do dziury powinienem nozykiem wykroic material ktory go zaslania czy jakos mozna go zdemontowac?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez boooolek
      Witam jaki wybrać monitoring do gospodarstwa ?
    • Przez radek5314
      czy ktos moze polecic jakas dobra kamerke zeby sobie zamontowac na kombajnie zbozowym
    • Przez TheMini221
      Witam
      Mam pytanie do osób zajmujących się nagrywaniem, znających się na sprzęcie do nagrywania.
      Chciałbym kupić slider, najlepiej łożyskowy.
      Jeśli ktoś ma propozycje to proszę wysyłać, cena do 350-400 zł.
    • Przez TheMini221
      Witam
      Mam pytanie do osób zajmujących się nagrywaniem, znających się na sprzęcie do nagrywania.
      Chciałbym kupić slider, najlepiej łożyskowy.
      Jeśli ktoś ma propozycje to proszę wysyłać, cena do 350-400 zł.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.