Chomik

Massey Ferguson 5612 Czy NH T6.165

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
Chomik    12

Witam . Który z tych ciągników byście wybrali :) Prace które miałyby wykoywać :

Pług Kverneland 4 obrót

Prasa BR6090

Rozrzutnik Unia Tytan 10 PRemium

Transport bel (Pronar TO23)

w Przyszłości beczka HTS 100

Agregat Uprawowy 4,2-5m

na 90% ładowacz czołowy

Teraz do rzeczy z tych ważniejszych informacji

MF5612 : amo kabina , amo oś , tuz , koła r28 440 R38 560,autodrive , dyna 4 reszta jak każdy mf . 2015 rok demo 100h 240 netto

NH t6.165 : amo kabina amo oś koła r28 480 r38 600 skrzynia 16x16 , pompa 113 l , 2016 rok nówka , 225 netto

Co byście wybrali ? Lub proszę o opinie posiadaczy obu tych ciągników ...

Jeżeli chodzi o uniwersalność wygrywa MF , do tura rewers ma idealny , NH jednak 6 garów ... typowy koń pociągowy 

Edytowano przez Chomik

Człowiek uczy się całe życie a i tak umiera głupi 

Patryk1222    43

T6 jest znacznie większy i tutaj też będziesz miał inny ladowacz zapewne droższy o innych parametrach. Mf jest wygodny cichy naszpikowany elektryka która poniekąd daję tą wygodę lecz z drugiej strony w Nh masz ciągnik znacznie cięższy szerszy wyższy który nie będzie tak podskakiwal na dziurawych drogach jak mf.
Przy większych maszynach nh też da sobie spokojnie radę gdy MF będzie już przeciazony/będzie nim zamiatac po drodze i będzie podrywac przód.
Jak coś mam T6 900h narazie bezawaryjnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

slav    3

A przypadkiem NH nie jest 4 cylindrowy ?? T6 180 jest tylko na 6 cylindrach

t6.165 oraz t6.175 mają 6 cylindrowe silniki !!!!

welwos29    10

Z danych na stronie producenta jasno pisze ze T6 165 ma silnik 4 cylindrowy tier4b. 6 cylindrów miała chyba poprzednia seria, i teraz pytanie czy jest jeszcze dostępna ze zgledu na obiwiazujące normy emisji spalin.

Patryk1222    43

Autor tematu raczej wie jaki model oglądał.
Stara seria jest chyba dostępna tylko z tego co mają dilerzy aczkolwiek te nowe i tak niewiele pewnie będą się różnić oprócz silnika i pewnie jeszcze dodatkowo Dpf

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Witam kolegów, mam do was pytanie, który z tych ciągników jest lepszym wyborem, pomijam fakt 4/6 cylindrow, jedynie chodzi o wytrzymałość, ciągnik to ciągnik taki do wszystkiego, przyczepa /przyczepy, rozsiewacz, opryskiwacz, wycinarka do kiszonki, rozrzutnik obornika - mały ale przy nim pracować będzie, może czasem przyczepa samozbierająca itp. Roczniki egzemplarzy to 2000 steyr i 2002 Lamborghini, wyposażenie steyr to skrzynia 40 km/h i przedni podnośnik, opony przod dobre tyl słabe, Lamborghini ma pneumatyke ,skrzynia 40km/h, podłokietnik do sterowania, komputer pokładowy, klimatyzację, i opony tyl dobre przód słabe. Zastanawia mnie tylko który ciągnik jest ze tak się wyrażę bardziej stabilny jakościowo  i jak to się mówi mądrzejszy. Zastanawia mnie co za silnik siedzi w tym lambo, bo steyr to sisu a Lamborghini ma już chłodzony powietrzem. Czekam na wasze spostrzeżenia z użytkowania tych ciągników, i opinii dotyczących eksploatacji i komfortu. Pozdrawiam 
    • Przez Miszka123
      Witam takie pytanie mam do użytkowników mających nowoczesne ciągniki   bądź którzy też zakupili używane i użytkujecie   kilku letnie  ciągniki nowoczesne   do ilu motogodzin   sprawują się   nie są jeszcze tak  zużyte  traktory    , jak kupując na co zwracać uwagę w tych nowych   np 5-6 letnie ciągniki danej marki  jakie polecacie   
    • Przez Rafal2389
      Witam chcę kupić ciognik mam już wybrane dwa modele zetor major 80 cl lub nh T4.75, którego byście mi polecili 
    • Przez Eracer
      Witam, 
      Zamierzam kupić nowy ciągnik. Będzie pełnił rolę podstawowego w gospodarstwie o produkcji roślinnej. Chce aby dał radę współpracować z agregatem uprawowo-siewnym biernym 3m. W przyszłości wyposażę go w ładować czołowy.
      Na zakup przeznaczę około 200-230 tyś. Netto.
      Najbardziej odpowiadają mi Massey Ferguson 5711 dyna4 oraz John Deere 6095 MC. 
      Plusami MF jest zdecydowanie skrzynia dyna4, możliwość wyposażenia w amortyzację kabiny oraz niższa cena.
      Do zalet JD: wyższa masa (około 5500) zapewni większy uciąg, konstrukcja ramowa, możliwość wyposażenia w TLS. Silnik pomimo mniejszej mocy ma większy moment obrotowy od MF.
      Proszę o Wasze opinie na temat tych ciągników.
      Pozdrawiam,
      Paweł

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.