Skocz do zawartości
Piotras

Przyczepa Skorupowa 18 t

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotras    2

Witam pytanie jestem przed zakupem przyczepy skorupowej zastanawiam się nad Wieltone 18 z bocznym wywrotem posiada może ktoś proszę o opinie.

Pozdrawiam

Patryk1222    31

Wątpię że kogoś znajdziesz bo te przyczepy robią od niedawna i wszystko idzie na export z tego co wiem.
Od siebie dodam że opony weź sobie do niej nie mniejsze jak 650 (balony konkret mają z 20cm więcej szerokości od ciagnikowej 650).
Tak to przyczepa jak każda inna popytaj o inne marki bo można kupić je taniej.
Ps po co ci boczny wysyp? Do zboża na skupach? Niby dobrze jak jest lecz jest to miejsce potencjalnych wycieków oraz korozji

Piotras    2

No właśnie widzę że zaciekawienie mizerne tematem przyczepa ma być wykorzystywana do zboża i kukurydzy ziarno kukurydza na skupach sądzę że przy takiej inwestycji lepiej już z bocznym również zabrać opony prawdopodobnie 600 będą ale to jeszcze nie przesądzone.

Wiadomość z agroFakt.pl

Patryk1222    31

Mam podobną tylko mniejszą 16t jest krótsza od tych i ma mniejszą pojemność.
Jak chcesz znać szczegóły zapraszam na PW

sw_kamil    8

Witam. też szukałem podobnej przyczepy, tylko bez bocznego wysypu bo tak jak przedmówca pisze korozja w tym miejscu bedzie nie do uniknięcia. Ja wybrałem Zasława, a boczny wysyłp to z tego co się orientuję to wielton i pronar.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotr2002
      Witam poszukuje obrotnicy do przyczepy d47A najlepiej z województwa mazowieckiego i łódzkiego
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez stiwi6
      Witam

Zakupiłem przyczepe marki Pronar postawiłem w garażu i spuściłem hamulec zasadniczy. Teraz gdy chciałem ruszyć przyczepa ma zaciągnięte hamulce. Podłączyłem ciągnik nabiłem powietrze do przyczepy i hamulce niechcą puścić. Może ktoś z użytkowników miał taki problem i może mi podpowiedzieć co zrobić

• Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez arkadian12
      Witam
      Panowie mam pytanie czy ktoś jest mi w stanie sprawdzić i podać wymiary płaskownika - szerokość i grubość, który podtrzymuje siłownik.
      W swojej przyczepie potrzebuje zamontować właśnie siłowniki od HL i tam jest w ten sposób montowany siłownik, że do ramy  przyspawany jest płaskownik z gniazdem dla siłownika
      Pozdrawiam
      Arek

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.