Wrobello

Fendt 610 LS Turbomatik Sprzęgło

Polecane posty

Wrobello    1

Witajcie,

posiadam Fendt'orka 610 LS Turbomatik z 77 roku i obawiam się, że sprzęgło w ciągniku dokonuje powoli żywota. Otóż bierze już na górze, jak wcisnę pedał to jakieś 2-3 centymetry, może 5 i sprzęgło się rozłącza. Obawiam sie, że jest to początek końca. Czy w moim Fendzie olej do sprzęgła jest brany ze skrzyni czy mam szukać innego wlewu i jeśli tak, gdzie się on znajduje?

Dziękuję i pozdrawiam,

Wrobello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardens    0

Olej masz w turbomatiku a jego nie rozbierasz to sprzęgło jest nie do zajechania , rozpoławiaj ciągnik tarcza sprzęgłowa sucha się kończy, w turbomatiku tylko sprawdź stan oleju ale to po rozpołowieniu możesz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro4587    0

Witam,                                                                                                                                                                                                                                                                                                              kupiłem wiosną Fendta 610 LSA i mam problem ze sprzęgłem.Dodam, że to mój pierwszy Fendt.Otóż lekkie prace przebiegają ok.(koszenie, grabienie).Podczepiłem pełną beczkę 5 m/3 i pod stromą górkę nie chce ruszyć nawet na 2 biegu.Tarcza w suchym sprzęgle zmieniona+remont silnika+wszystkie płyny.Podejrzewam,że jest za mało oleju w turbomatiku.          Prosze o pomoc, ile oleju dokładnie trzeba tam wlać i o jakich parametrach? Z góry dziękuje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1234567
      Witam mam problem z instalacją elektryczną fendt 611 lsa  mianowicie potrzebował bym instrukcji do bezpieczników  z  opisem który gdzie idzie  
      Mam nawet problem z kierunkowskazami 
      Awaryjne działa tylko na jeden Bok A  kierunkowskazy wogole rozebrałem manetka od kierunkowskaz wszystko okej
      Pomóżcie mi proszę 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Swieży zakup, objawy jak wyżej. Pali na dotyk, po odpaleniu niebieskawy dym do rozgrzania, później ustępuje. Sprawia wrażenienie trochę mułowatego, po rozgrzaniu nie zadymi nawet przy dużym obciążeniu. Silnik łącznie z pompą 300 mth po remoncie u poprzedniego właściciela. Zawiozłem wtryski do sprawdzenia, miały losowe ciśnienia, od 150 do 175 barów. Po regulacji dymienie nie ustąpiło, może jest minimalnie mniejsze. Jakieś sugestie?
      Pozdrawiam 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Czy ktoś dobierał dmuchawy i nagrzewnicę od jakiegoś auta?
      Pozdrawiam
    • Przez Radek88
      Witam 
      Przymierzam się do kupna ciągnika Fendt 615 LSA Turbomatic E.
      Byłem oglądać ciągnik i wszystko jest ok tylko nie działa EHR żadne pokrętło nie działa. Podnoszenie i opuszczanie tylnego TUZa jest sterowane dorobionym przełącznikiem góra podnoszenie środkowa pozycja stop dół opuszczanie oczywiście chciałbym po zakupie naprawić EHR tylko zastanawiam się ile maksymalnie może mnie to kosztować?
      Obecny i zarazem drugi właściciel ciągnika ma go 4 lata i mówił, że było tak od początku jak go kupił i nic tam nie zaglądał.
      Znalazłem w innym wątku podobna sytuację i padła kwota 10 tys, ale był to inny ciągnik 612 i już kilka lat temu.
    • Przez mariuszzo
      max prędkość 611 30 km/h 6 bieg nie wchodzi słyszałem że jest zablokowany. jak go odblokować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj