Polecane posty

katter    2

Odwlekany, ale w tym roku chcielibyśmy już domknąć ten temat. Gruntowny remont łazienki - wymiana armatury, glazury i terakoty. Łazienka nie jest duża, bo około 3 na 3 metry (mniej więcej kwadrat). Zastanawiam się nad brodzikiem - do tej pory była tylko wanna. Chwalicie sobie takie rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

autorze, czy to nie ty wrzucasz do wielu tematów pseudoreklamy, i to w taki sposób że nie można cię pogonić??? tak, to ty, więc sądzę że zaraz pojawi się tu nowe konto, które będzie reklamować brodziki z takiej to a takiej firmy, a wanny, z takiej innej

coraz częściej pojawiają się tutaj tematy nic nie mające wspólnego z rolnictwem, a tylko i wyłącznie reklamujące dane produkty, a osoby je zakładające znikają i nigdy się już nie pojawiają.

specjalnie też dla ciebie wygooglowałem w 15 sekund dwa tematy na ten temat, wystarczy poczytać, nie trzeba od razu zakładać kolejnego tematu

http://muratordom.pl/lazienka/wanny-i-natryski/wanna-czy-kabina-prysznicowa-wygoda-czy-funkcjonalnosc-co-wazniejsze,48_7621.html

http://www.budujemydom.pl/lazienka/11235-wanna-czy-prysznic-wady-i-zalety-obu-rozwiazan

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jeszcze trochę i pojawią się tu tematy jaki zestaw talerzy wybrać okrągłe czy kwadratowe. Masakra, dla mnie temat do zamknięcia.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

chyba pomyliłeś forum

 

Chyba nie - pojawiają się tutaj różne tematy więc nie rozumiem o co chodzi.

 

Do bratrolnika - wiem że są takie artykuły, ale one bardzo ogólnie poruszają tą tematykę.

Edytowano przez katter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nie zmienia to postaci rzeczy że to nie forum na takie tematy. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

Czy złamałem jakiś regulamin? Pytanie w odpowiednim dziale, o tematyce budowlanej. Nie rozumiem więc o co te pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

równo tydzień temu napisałem że zaraz pojawi się ktoś z nowym kontem, który będzie polecał zakupy na stronie takiej to a nie innej, miałem rację jak widać powyżej

odpowiedzcie proszę, płacą wam za reklamowanie danych stron??? bo to akurat mnie bardziej ciekawi niż linki wrzucane co chwilę przez was gdzie popadnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaudw    2

Zdecydowaliśmy się w koncu na prysznic. Remontowaliśmy niedawno dom oraz zastanawialiśmy się czy postawić na wannę czy na prysznic. Łazienka nie jest mała, wanna by się w niej zmieściła, z drugiej strony z kąpieli nie korzystamy tak często i na co dzień korzystamy jedynie z prysznica.... Wybraliśmy kabinę walk in czyli sama szyba plus zero brodzika i była to bardzo dobra decyzja

wyglada to naprawdę dobrze

jak również jest bardzo wygodne bo jest mniej sprzątania

Baliśmy się , ze woda będzie się rozlewała ale odpływ liniowy jest dobrze wykonany tak wiec nic się nie rozlewa.

Świetna armatura łazienkowa jest w ofercie firmy Kuchinox. 

Edytowano przez kaudw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MimiMoore    0

Tak, brodziki są równie dobrym rozwiązaniem co wanna. Mają wiele zalet, takich jak łatwość czyszczenia, możliwość zaoszczędzenia miejsca i wygodniejszy dostęp. Brodziki są również zazwyczaj dużo tańsze niż wanny, więc są dobrym rozwiązaniem dla osób o ograniczonym budżecie. Jeśli łazienka jest mała, wybór brodzika może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ może on zajmować mniej miejsca niż wanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mitek93ns
      Witam
      Planuję nająć firmę do wywiercenia studni głębinowej.
      Jestem nowy w temacie, proszę o porady na co zwrócić uwagę, jak się za te "przedsięwzięcie" w ogóle zabrać.
      Jak to prawnie wygląda ? Słyszałem że wiele osób decyduje się wiercić bez zezwoleń gdyż takowe uzyskać to droga przez mękę...
       
      Nawadniana działka ma powierzchnie 7ha, teren równy. Nawadnianie z deszczowni pole 55m szerokie.
      Proszę o porady.
      Pozdrawiam
    • Przez KlimekPL
      Witam,
      Mam dość poważny problem z silosem. Potrzebuje opróżnić go ze zboża (owies) ale nawaliła mi żmijka, która w nim siedzi. Niestety nie da się jej wyciągnąć żeby wsadzić drugą, prawdopodobnie kołnierz łączący rurę z rurą zapiera się o zboże i nawet koparka ze stalową liną się poddała. 
      Moje pytanie jest takie, czy macie jakiś pomysł na alternatywny sposób wyciągnięcia tego zboża. Silos ma 10 metrów wysokości, w środku jest około 50-60 ton owsa. Ja już w przypływie złości myślałem aby po prostu dziurę wyciąć z boku i przeładować wszystko w big bagi albo ewentualnie podstawić drugą żmijkę i przesypywać bezpośrednio na naczepę która po to przyjedzie. Tylko to jest trudniejsza opcja, bo patelni musiałoby być minimum 3 a to już spore wyzwanie logistyczne.
      Macie jakieś pomysły?
    • Przez Papkin
      Chciałbym (prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku) pobudować mały magazyn na zboże. Wymiary budynku mniej więcej 6x14, niestety ilość miejsca mnie ogranicza. 
      Może jest ktoś kto ostatnio coś budował? Jak to wygląda od strony prawnej, wystarczy zgłosić przed budową w gminie?  Jak jest z odległością od sąsiedniej działki? Z tego co wyczytałem to 3m jeśli nie będę miał okien,czy jest możliwość żeby to obejść np. za zgodą sąsiada? 
      Z jakimi wydatkami się liczyć na materiał? 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, planuje postawic wiate na maszyny o wymiarach 5x10 chcialbym postawić ja przy granicy ze spadem w moja stronę wysokość gora 4m dół 3m czyki od sąsiada 4m. Jest takie cos wgl.mozliwe? Musze sie odsuwac od granicy? Na taka wiatę? 
    • Przez Piotr1711
      Witam! Chciałbym się zapytać czy ktoś zwas zakładał lub będzie zakładał panele fotowoltaiczne na gospodarstwo
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj