Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
remont
katter    2

Odwlekany, ale w tym roku chcielibyśmy już domknąć ten temat. Gruntowny remont łazienki - wymiana armatury, glazury i terakoty. Łazienka nie jest duża, bo około 3 na 3 metry (mniej więcej kwadrat). Zastanawiam się nad brodzikiem - do tej pory była tylko wanna. Chwalicie sobie takie rozwiązanie?

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    2708

autorze, czy to nie ty wrzucasz do wielu tematów pseudoreklamy, i to w taki sposób że nie można cię pogonić??? tak, to ty, więc sądzę że zaraz pojawi się tu nowe konto, które będzie reklamować brodziki z takiej to a takiej firmy, a wanny, z takiej innej

coraz częściej pojawiają się tutaj tematy nic nie mające wspólnego z rolnictwem, a tylko i wyłącznie reklamujące dane produkty, a osoby je zakładające znikają i nigdy się już nie pojawiają.

specjalnie też dla ciebie wygooglowałem w 15 sekund dwa tematy na ten temat, wystarczy poczytać, nie trzeba od razu zakładać kolejnego tematu

http://muratordom.pl/lazienka/wanny-i-natryski/wanna-czy-kabina-prysznicowa-wygoda-czy-funkcjonalnosc-co-wazniejsze,48_7621.html

http://www.budujemydom.pl/lazienka/11235-wanna-czy-prysznic-wady-i-zalety-obu-rozwiazan

corrado    359

Jeszcze trochę i pojawią się tu tematy jaki zestaw talerzy wybrać okrągłe czy kwadratowe. Masakra, dla mnie temat do zamknięcia.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

katter    2

chyba pomyliłeś forum

Chyba nie - pojawiają się tutaj różne tematy więc nie rozumiem o co chodzi.

Do bratrolnika - wiem że są takie artykuły, ale one bardzo ogólnie poruszają tą tematykę.

Edytowano przez katter

corrado    359

Nie zmienia to postaci rzeczy że to nie forum na takie tematy. 

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

katter    2

Czy złamałem jakiś regulamin? Pytanie w odpowiednim dziale, o tematyce budowlanej. Nie rozumiem więc o co te pretensje?

bratrolnika    2708

równo tydzień temu napisałem że zaraz pojawi się ktoś z nowym kontem, który będzie polecał zakupy na stronie takiej to a nie innej, miałem rację jak widać powyżej

odpowiedzcie proszę, płacą wam za reklamowanie danych stron??? bo to akurat mnie bardziej ciekawi niż linki wrzucane co chwilę przez was gdzie popadnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Gregor55
      Gospodarstwo rolne kilkanaście km od granicy z Polską
      Baza to cztery obiekty w różnym stanie technicznym
      1. stan bardzo dobry ponad 1000 m2 konstrukcja żelbetowa wysoka obiekt suchy
      2. suszarnia ok 500 m2 wysoki żelbet stan b dobry
      3. stajnia cegła + żelbet średni do remontu ponad 1000 m2
      4. stajnia cegła + żelbet zły do remontu ponad 1000 m2
      działka ponad 5 ha do prywatyzacji można zwiększyć i ilość budynków i ilość ziemi budowlanej.
      i to kosztuje 60 000 $.
      Do końca roku możemy dla tego gospodarstwa zarejstrować ok 400 ha ziemi max.
      cena rejstracji to 300-350 $ za ha.
      Jest możliwość w następnym etapie prywatyzowania ziemi ornej.
      Pozdrawiam
      Grzegorz Bajster
      +380674641803
      Kontakt również poprzez aplikacje Viber i WhatsApp

WhatsApp Video 2018-07-13 at 12.02.27.mp4

• Przez Fugeo
      Cześć
      W tym roku chcę okryć część słomy trzymanej pod chmurką flizem. Chciałbym okryć około 300 balotów o wymiarze 120x120. Belki układane 4-3-2-1.
      Jakiego wymiaru flizu potrzebowałbym do okrycia tylu balotów i jaki byłby to koszt? Zależy mi na tym aby fliz był na kilka lat a nie po lepszym mocniejszym wietrze nic by z niego nie zostało.
    • Przez Taurus83
      Jak myślicie zdałoby to egzamin?
      Podłogą beton. 
      Ściany wysokie na 2-2.5m z blachy trapezowej. Słupy metalowe co tyle metrów ile trzeba. Przykrycie z plandeki opierajacej się  na trókątnych poprzeczkach jak w naczepie ciezarowej. 
      Silos byłby przejazdowy. Szerokość powiedzmy 8 metrów. Długi ze  20.  Jedna sciane możnaby dostawiac z gotowych elementów a na drugiej zrobić drzwi. Blachę używaną można kupić bardzo tanio. Słupy też po cenie złomu. Plandeka jak do przyczep na metry. Trójkąty wyspawać i gotowe. Albo nawet z amelinium zrobic zeby bylo latwo montować. Raczej przez zimę bym tam nie trzymał ale do grudnia? Koszt na szybko policzony to ok 15 tys.  Ok 250-300 ton pszenicy by weszło do takiego magazynu 
    • Przez MarcinKoczewski
      Panowie chce pomału  zalać zlub  dla bydla na równo  z Murkiem  
      Waszym zdaniem  drut zbrojeniowy wzmocni to w sensie źe nie popęka? 

• Przez Gradziak1
      Witam czy widział ktoś z was lub posiada taką wiate czy jak to się nazywa. ? Mam w planach postawienie czegoś takiego na pastwisku na jakieś 30-40sztuk krów mięsnych, które cały rok by chodziły po pastwisku ale czytałem, że właśnie czegoś takiego potrzebują by się ewentualnie schronić a w zimę zawsze trochę by miały cieplej. I moje pytanie, jak duże to by musiało być aby się spokojnie pomiesciły? z jakich materiałów? jak z drewna to czy wbetonować to w ziemię? ma ktoś może jakieś zdjęcia szkice czy rysunki planów? Jeśli możecie to wstawcie. Aa i orientacyjna cena by się przydała

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.