Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Remont
katter    2

Odwlekany, ale w tym roku chcielibyśmy już domknąć ten temat. Gruntowny remont łazienki - wymiana armatury, glazury i terakoty. Łazienka nie jest duża, bo około 3 na 3 metry (mniej więcej kwadrat). Zastanawiam się nad brodzikiem - do tej pory była tylko wanna. Chwalicie sobie takie rozwiązanie?

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    1892

autorze, czy to nie ty wrzucasz do wielu tematów pseudoreklamy, i to w taki sposób że nie można cię pogonić??? tak, to ty, więc sądzę że zaraz pojawi się tu nowe konto, które będzie reklamować brodziki z takiej to a takiej firmy, a wanny, z takiej innej

coraz częściej pojawiają się tutaj tematy nic nie mające wspólnego z rolnictwem, a tylko i wyłącznie reklamujące dane produkty, a osoby je zakładające znikają i nigdy się już nie pojawiają.

specjalnie też dla ciebie wygooglowałem w 15 sekund dwa tematy na ten temat, wystarczy poczytać, nie trzeba od razu zakładać kolejnego tematu

http://muratordom.pl/lazienka/wanny-i-natryski/wanna-czy-kabina-prysznicowa-wygoda-czy-funkcjonalnosc-co-wazniejsze,48_7621.html

http://www.budujemydom.pl/lazienka/11235-wanna-czy-prysznic-wady-i-zalety-obu-rozwiazan

corrado    217

Jeszcze trochę i pojawią się tu tematy jaki zestaw talerzy wybrać okrągłe czy kwadratowe. Masakra, dla mnie temat do zamknięcia.

katter    2
Napisano (edytowany)

chyba pomyliłeś forum

Chyba nie - pojawiają się tutaj różne tematy więc nie rozumiem o co chodzi.

Do bratrolnika - wiem że są takie artykuły, ale one bardzo ogólnie poruszają tą tematykę.

Edytowano przez katter

corrado    217

Nie zmienia to postaci rzeczy że to nie forum na takie tematy. 

katter    2

Czy złamałem jakiś regulamin? Pytanie w odpowiednim dziale, o tematyce budowlanej. Nie rozumiem więc o co te pretensje?

eskord    0
Napisano (edytowany)

Doceniam zalety wanny, ale brodzik i kabina prysznicowa jest po prostu wygodniejsza. Szczególnie w sytuacji, gdy mamy do czynienia z małymi łazienkami.

Tutaj masz ciekawą analizę http://tipy.interia.pl/artykul_9521,wanna-czy-brodzik-co-wybrac.html

Zastanów się jeszcze nad bidetem ;] będą tutaj się śmiać, ale to to wygodna sprawa np http://www.ceneo.pl/Urzadzenia_WC_z_funkcja_higieny

Tutaj filmik:

Edytowano przez eskord

bratrolnika    1892

równo tydzień temu napisałem że zaraz pojawi się ktoś z nowym kontem, który będzie polecał zakupy na stronie takiej to a nie innej, miałem rację jak widać powyżej

odpowiedzcie proszę, płacą wam za reklamowanie danych stron??? bo to akurat mnie bardziej ciekawi niż linki wrzucane co chwilę przez was gdzie popadnie

eskord    0

równo tydzień temu napisałem że zaraz pojawi się ktoś z nowym kontem, który będzie polecał zakupy na stronie takiej to a nie innej, miałem rację jak widać powyżej

odpowiedzcie proszę, płacą wam za reklamowanie danych stron??? bo to akurat mnie bardziej ciekawi niż linki wrzucane co chwilę przez was gdzie popadnie

Stary u ciebie wszystko jest okey? Jakie nowe konto?

Daj spokój z tymi teoriami spiskowymi :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartekj1994
      Witam. Chciałbym wiosną dostawić do obory drugą. Tzn postawić jedną scianę i przedłużyć dach. Mam nadzieję że jasno piszę. Długość obory to 20. Myślę że pomieszczę tam 18 stanowisk. Jaką szerokość radzicie zrobić tak zeby wszedł ciągnik i Jaki byłby koszt takiej obory.
    • Przez krone125
      A więc dodaje temat jeszcze raz ponieważ czekam na wasze opinie mam placu kawałek za oborą 13 metrów szerokości i płytę obornikową obok ,zdjecia placu w galerii a do tematu dokładam foty tej wiaty która chciałbym postawić,aha i czy przy tylu metrach szerokości dało by radę zrobić na dwa rzędy stanowisk?prosiłbym o wasze opinie.Więc piszcie swoje opinie i komentarze

• Przez Jakub5080
      Mam stary chlew o dł. 40 metrów szer 11m. kiedyś stały świnie a teraz będą stać bydlaki i nie wiem czy opłaca się kupować drabinę paszową czy przyspawać do słupów które tam stoją dwie rury pod którymi cielaki wysadzały by łby.
    • Przez MateuszW1129
      Witam tak jak w tytule chciałbym poznać opinie właścicieli takich obór ponieważ przymierzam się do budowy takiej obory.
      Dziękuje za odpowiedzi 
    • Przez Mateusznow
      Witam,
      Szukam budynku na halę do produkcji pelletu ze słomy myślałem żeby postawić halę łukową stalową ocieplaną pianką natryskową 20x11m z bramą przesuwną. W hali miałbym całą linie troche miejsca na palety z pelletem i wózek widłowy. Czy taka hala wystarczy? A na słomę myślałem postawić niedaleko hale 30x10m bez żadnej bramy, sucha słoma była by w zimę ale w normalne stogi też bym układał. Hala lekka a na niej plandeka. Co myślicie o tym?