Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
weengosz    0

Witam serdecznie, stoję przed wyborem szkoły, a raczej kursu, dzięki któremu zdobędę kwalifikacje rolnika.

 

Na razie natknąłem się na 2 warte uwagi szkoły:

1. http://www.cs-doctrina.pl/kursy-kwalifikacyjne/technik-rolnik/

 

2. http://kursr3.pl/?gclid=Cj0KEQjw5YfHBRDzjNnioYq3_swBEiQArj4pdJgZURRu70vYF_4Y8lJgmo9lkCDPg09EwuvUtM5VNMYaAscs8P8HAQ



Zależy mi żeby zdobyć te papiery jak najprościej, bez jeżdżenia daleko, beż żadnych dodatkowych ukrytych kosztów itp

 

 

Czy ktoś może polecić którąś z tych szkół? Czy może poleci mi jakąś inną?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo266    2

a moze cos wiecej, skad jestes, ja taką szkole koncze niebawem tylko ze jestem z woj. slaskiego, a ty nie masz zadnych info w profilu, uzupelnij to. a co do prostoty zdobycia "papierow" to wszedzie masz egzamin panstwowy, ala matura wiec nie ma za bardzo roznic

Edytowano przez pablo266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weengosz    0

a moze cos wiecej, skad jestes, ja taką szkole koncze niebawem tylko ze jestem z woj. slaskiego, a ty nie masz zadnych info w profilu, uzupelnij to. a co do prostoty zdobycia "papierow" to wszedzie masz egzamin panstwowy, ala matura wiec nie ma za bardzo roznic

 

Jestem z Zachodniopomorskiego.

 

Którą kończysz? Polecasz? Powiesz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

Wydaje mi sie że ta pierwsza strona będzie jednak lepsza. Sam jej wygląd jest o wiele lepszy, choć wiadomo że nie jest to wyznacznikiem. Jeśli chodzi o praktyczne informacje to niestety nie będę w stanie pomóc, bo zwyczajnie takiej szkoły nie kończyłem, ale intuicyjnie wybrałbym pierwszy link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
józefina80    2

Szkoła nie ma znaczenia i tak musisz zdać dwa ( a właściwie 4) egzaminy: teoretyczny + praktyczny R3 - to jest akurat banalnie proste i chyba nie ma osoby, która tego nie zdaje oraz R16 - też teoretyczny +praktyczny - tu już jest gorzej - teoria w miarę prosta ale praktyczny - zdawalność to około 30%
Kolejność kursów nie ma znaczenia, jak również kolejność zdawania egzaminów nie ma znaczenia - ważne żeby zdać je wszystkie.
Przepraszam ale nie wiem po co chcesz płacić ponad tysiąc złotych za kurs, który możesz zrobić za 100 zł (komitet rodzicielski) w średnich szkołach rolniczych.
Niedawno robiłam, zdałam wszystko przy pierwszym podejściu i jestem dumnym posiadaczem dyplomu pt technik rolnik.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weengosz    0

Nic mi nie wiadomo na temat R16...

Muszę tylko zdać teorie i praktykę R3.

Macie jakieś wskazówki jak najlepiej się przygotować pod teorię? Bo został już tylko miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj