Skocz do zawartości
salas89

jumz zmiana wom z 8 na 6 frezów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Jumz
salas89    0

witam koledzy . Po raz kolejny potrzebuje waszej pomocy , czy ktoś przerabiał moze wymiane wałka wom z 8 na 6 frezów ? jaki czas i kłopotliwość takiej operacji ? Bo kupiłem rotacyjną i bym musiał teraz specjalnie kardan nowy kupowac bo te przejściówki trosze za daleko wystają  , no i troche im nie ufam . 

znalazłem wałek nie jest jakis mega drogi tylko kwestia wymiany 

00880e9109841cffmed.jpg

Witaj powiem ci ze tez myslalem nad wymianą ale balem sie ze bedzie kłopotliwa, u mnie przejściówka daje rade tylko wałek musi byc specjalnie krótszy , tylko jeden walek mam zmodyfikowany przez wspawanie końcówki 8frez

ja na twoim miejscu bym się nie bawił tylko kupił przejściówkę tylko dobrej firmy trochę droższą i będzie chodziła. ja u siebie też mam założoną przejściówkę i chodzi ☺☺

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

Przejściówka znacznie szybciej i też będzie chodzić jak kiedyś stosowałem ją  w DF DX85 i bez problemu chodziła nic się nie działo. 

wieslaw16    44

Jasne że najlepiej przejściówka a długość wałka zawsze można dopasować chyba że ktoś ma dużo czasu i lubi grzebać i się w tm i bawić, ponieważ sporo roboty z tym będzie bo musi do środka skrzyni się dobrać niestety.

salas89    0

chyba mnie koledzy przekonaliscie  . No nic w takim razie zostane przy tej przejściówce :)

corrado    217

Oczywiście, szkoda się za przeproszeniem pie...ć tak szybko załatwisz sprawę i będzie spokojnie działać.

evolution93    7

Wymiana bardzo prosta. 4 sruby odkrecasz spuszczasz olej ze szkrzyni robisz nowa uszczelke i po wymianie :) ale przejsciowka jest szybsza

salas89    0

bo ruscy musza miec wszystko inne od torów kolejowych po wałki wom :P

wieslaw16    44

Mam takiego i w oryginale jest na 6 frezów, może robili też i w wersje na 8 frezów,zresztą ruscy zawsze lubili i lubią się czymś wyróżniać.

salas89    0

kurcze to dziwne bo ja mam jumza co nie był koparka, tylko ciagnikiem rolniczym , kupiłem go od 1 własciciela i ma 8 frezów .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się