Skocz do zawartości
krawio4

Domyślnie Siedlisko - budynek gospodarczo-mieszkaniowy z pomieszczeniem socjalnym na dz. rolnej

Polecane posty

krawio4    1

Witam,

Bardzo proszę o poradę:

Jakiego rozwiązania mogę użyć aby jako rolnik na terenach (R - grunty orne) o przeznaczeniu rolniczym wybudować siedlisko - budynek gospodarczo-mieszkaniowy z pomieszczeniem socjalnym, ogrodzenie, utwardzony dojazd do budynku i utwardzenie przy budynku?

Pozdrawiam.

denzel    12

udaj się do  Urzędu Gminy w jakim leży działka do wydziału geodezji i dokładnie dopytaj. Ja na gruntach rolnych jako R pobudowałem sam dom ( dom mieszkalny wchodzi w skład siedliska), w dokumentach zapis "założenie nowego siedliska"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PaVeL97
      Witam,
      W tym roku postanowiliśmy razem z dziadkiem, że zrobimy przyczepę dwuosiową.
      Ona będzie używana m.in do: przewozu balotów bel, ziemniaków itp.
      Zrobiliśmy to najprościej i z niewielkimi kosztami, bez amortyzatorów .
      Dziadek już kiedyś "budował" rozrzutnik, przyczepkę do samochodu itd. Więc i tym razem pewnie przyczepa spełni swoje zadanie
      Zapraszam do obejrzenia filmiku.
      FILM: http://youtu.be/6TXohvSWcTo
    • Przez P_I_W_O_
      Na wstępie powiem że, nie jestem rolnikiem - i nie będę. Mimo to interesuję się rolnictwem od strony maszyn.
      Jestem grafikiem komputerowym 3d. I chiałbym zrobić jakiś ciągnik rolniczy od strony mechanicznej i chydraulicznej + jakiś osprzęt.
      Czyli potrzebuję:
      jakichś rysunków technicznych, całej masy zdjęć, kilka filmów na których będzie pokazane jak to działa (np, przeniesienie napędu na koła i wom lub tylko na wom), ogólnie chodzi o całą mechanikę tego pojazdu.
      Co do osprzętu (chyba tak to się nazywa) to jestem ciakaw jak działa (od strony mechanicznej) belownica do siana.
    • Przez xXPioter99Xx
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć jaki jest koszt budowy takiej hali
      Nie musi być az tak idealna to zdjęcie to tylko przykład..
      Wymiary około 15x30
      Z góry dzięki
      Pozdrawiam

• Przez strzelfarm
      Witam mam zamiar dostawić do starego chlewa nowy chlew na rusztach dla 150 szt trzody czy ktoś się może orientuje ile będzie to kosztować
      Chlew będzie 30m długi i 6m szeroki
      Jak znacie jakieś strony z cenami wyposażenia chlewni możecie podać
      Z góry dzięki
    • Przez marian7k
      Jeżeli ktoś posiada taki rokosan (Ditta seria) to proszę podać jakie jest przełożenie poszczególnych przekładni lub całkowite.Chcę coś takiego zrobić bo nowy kosztuje 9 300 zł brutto,to dla mnie dużo a roboty na niego mało.
      A może ktoś z kolegów robił podobną maszynę i coś opowie o konstrukcji i efektach w pracy?