Skocz do zawartości
Areeckii

Nowy ciągnik CNH 90-100km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MgrLukash    114

Atos to produkt SDF i dlatego jeśli byś się na to zdecydował to polecam pojechać do Edmaszu i popytać o Identyczne Lamborghini w tym samym wyposażeniu bo różnica w cenie może być spora a ciągniki są identyczne. Te ciągniki są sprzedawane w 3 rozmiarach - LD, MD i HD dlatego trzeba też po za mocą i wyposażeniem na to zwrócić uwagę. Co do Arionów to rożnie się słyszy...

Co do silników to NH 3.4l też trochę było(i jest) problemów zazwyczaj z turbinami.

Z około 100KM mi osobiście najbardziej się MF 5611 podobał ewentualnie DF 5/Lindner Geotrac 94 - ale niestety drogie to sprzęty...

kewin123    5
Napisano (edytowany)

Atos to produkt SDF i dlatego jeśli byś się na to zdecydował to polecam pojechać do Edmaszu i popytać o Identyczne Lamborghini w tym samym wyposażeniu bo różnica w cenie może być spora a ciągniki są identyczne. Te ciągniki są sprzedawane w 3 rozmiarach - LD, MD i HD dlatego trzeba też po za mocą i wyposażeniem na to zwrócić uwagę. Co do Arionów to rożnie się słyszy...

Co do silników to NH 3.4l też trochę było(i jest) problemów zazwyczaj z turbinami.

Z około 100KM mi osobiście najbardziej się MF 5611 podobał ewentualnie DF 5/Lindner Geotrac 94 - ale niestety drogie to sprzęty...

john deer 5r  tylko cena dosc zaporowa ciekawe czy w cnh  3.4 l cos z tymi turbinami poprawili  bo np taki case luxxum czy steyr multi tez ładnie sie prezentują maja dodatkowo oddzielny zbiornik hydrauliki i skrzyni a dodatkowo ad-blue a nie dpf no i df  5c z silnikiem 3.6 deutz ponoc ok się sprawdza. Cięzki wybór

Edytowano przez kewin123

MgrLukash    114

Ostatnio jak przegladam ceny to JD trochę ma je chyba przesadzone. Właśnie ten motor 3.4l ma sporo ciagników, w tym część pod marka Perkinsa i może to w końcu ogarnęli. Co do Deutz'a 3.6l to na dynamikę nie mogę narzekać - bo bardzo sprawnie napędza ponad 5-tonowy ciągnik po mimo że ma 101KM nominalnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Areeckii    0

Dobra Panowie dzięki za pomoc w wyborze ciągnika. Sprawdziłem każda z waszych propozycji i ostatecznie wybór padł na New Hollanda T5.105 mam nadzieje że się nie zawiodę :) Wesołych Świąt wszystkim :D

kewin123    5

Dobra Panowie dzięki za pomoc w wyborze ciągnika. Sprawdziłem każda z waszych propozycji i ostatecznie wybór padł na New Hollanda T5.105 mam nadzieje że się nie zawiodę :) Wesołych Świąt wszystkim :D

t5 105 być moze są jeszcze gdzies ostatnie sztuki tego modelu ale na pewno na skrzyni dual command i z dpf  nowe modele to t5 100 110 i 120 skrzynia  tylko electrocommand z scr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17