Polecane posty

Korpi    0

 

Witam,

Planuję kupić opony do c-360 tj. 14.9-28 i chciałbym zapytać co polecacie. Interesuje mnie raczej niższa półka. W gre wchodzą takie marki jak Trayal, BKT, Kabat, Cultor czy Petlas.  Proszę o opinie o tych produktach oraz podzielenie się doświadczeniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal1989    813

Ja w C335 misłem Petlasy i powiem że super sie trzymały ;)


<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Maikerus
      Dzień dobry. Muszę wymienić felgę w wywrotce Megidia. Nigdzie, ani w sklepach ani na rynku wtórnym nie idzie jej dostać. Czy istnieje jakiś zamiennik który pasowałby po mniejszych lub większych przeróbkach? Czy ktoś z Was mierzył się ostatnio z takim problemem i jak sobie poradziliście? Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą pomoc.
    • Przez Mateo7171
      Witam. problem ze zgrabiarka dwukaruzelową Kuhn GA 7302. Przy włączeniu wałka słychać około trzy stukniecia w jednej karuzeli. Dzisiaj zablokowałem ramiona na siłę przekręciłem wałkiem to było czuć jak przepuszcza w środku. Szukam jakieś pomocy co to może być


    • Przez lutek0666
      Witam mam pytanie czy ktoś ma jeszcze jakieś części do siewnika rosyjskiego talerzowego, głównie chodzi mi o tryb napędzający znajdujący się przy sprzęgle.
    • Przez MariuszMF2645
      Witam Poszukuje kubełków/Wkładek do Sadzarki Cramer DSD-2000


    • Przez Marcin9908
      Witam serdecznie, czy ktoś ma może do sprzedania noż do wycinaka Schrijver; wycinak starszej serii. Nowych niestety już brak w sprzedaży, a i nawet o używkę okazuje się że problem, a jeśli coś było to i tak w fatalnym stanie. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc w tym temacie to proszę na priv, z góry dziękuje.
      Długość (mm) 1730 Szerokość (mm) 110 Grubość (mm) 3
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj