Skocz do zawartości
Piotr6991z

New holland t7 amortyzacja osi

Polecane posty

Piotr6991z    3

Witam.

Mam pytanie czy wie ktoś może jak wybrać stopień twardości osi? W instrukcji jest napisane, że są 3 tryby: twardy, normalny, miękki. Aby zmienić ten tryb należy przytrzymać przełącznik blokady osi ponad 2s i na tym ekranie (przy liczniku) ma się coś wyświetlić, ale próbowałem i nic się nie wyświetla. Podłokietnik classic ten zwykły.

Edytowano przez Piotr6991z

Piotr6991z    3

W instrukcji nie ma nic napisane, że jest to opcja dodatkowa. Przy innych rzeczach które są w opcji jest napisane "opcja dodatkowa". To jak w końcu z tym jest może ktoś coś wie na ten temat więcej i mógł by się wypowiedzieć.

Edytowano przez Piotr6991z

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 1kejsi1
      Witam.

Więcej informacji na PW
    • Przez Ursus912i360
      Witam. Jestem przed zakupem nowego ciągnika. Będzie on pracował na areale ok 25ha (teren górzysty). I teraz pytanie do użytkowników takowych ciągników. Jak jest z awaryjnością, serwisem, mocą, uciągiem itp. oba te ciągniki są w podobnej cenie. 
    • Przez Andrze330
      Jakie opinie uwagi spostrzeżenia  macie na temat tych ciągnikow ?dodaje ze silnik w nich to tylko 3.4 litra. Myślę nad zakupem.
    • Przez Pajej
      Witam koledzy mam na oku New hollanda TL 80 i chciałem zasięgnąć języka czy to jest sprzęt godny uwagi?
    • Przez jacek472
      Nie znalazłem nigdzie więc zakładam nowy temat. Jaka jest różnica między modelami (T7.175 )a ( T7 .190 T7.150s T7.210 T7.225) Wiadomo że moc inna ale chodzi mi o konstrukcje czym jest spowodowana mniejsza masa T7.175 od reszty o 100kg, T7.175 6300kg reszta 6400 ? w prospektach dopiero teraz dojrzałem ten niuans, a chciałbym wiedzieć bo po to wziąłem 175 aby w przyszłości zwiększyć moc do poziomu modelu T7.210 i teraz zastanawiam się czy skrzynia nie jest przypadkiem słabsza bo tu znalazłem drugą różnice 175RC prędkość minimalna 2,4km/h, 190RC 2,2km/h, 210RC 2,0km/h. Skrzynia PC 175 minimum 1,9km/h, a PC 190 i 210 po 1,8km/h?
      Jak ktoś coś wie więcej Zapraszam do dyskusji.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.