Skocz do zawartości
Grzesiek84

Czyszczenie fitra od pompy Zetor 6211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Grzesiek84    17

Witam

Koledzy proszę o podpowiedź co należy zrobić po kolei w celu wyczyszczenia filtru oleju pompy hydraulicznej w Zetorze 6211 z 93 roku? Najważniejsze czy olej trzeba spuszczać?

jacus    164

oleju nie trzeba spuszczac, wystarczy odkrecic obudowe filtra, chyba ze masz model z pompa z przodu i wtedy tam nie ma filtra a olej moglby sie wylac.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Grzesiek84    17

Pompy z przodu nie mam. Mam w deklu pompy dużą jakby to powiedzieć nakrętkę i zastanawiam się czy wystarczy tylko ją wykręcić by wyjąć filtr i wyczyścić i czy olej wtedy mi nie zleci. Drugi filtr mam z prawej strony silnika jest tam wkład który już wymieniłem.

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

To w takim razie będzie tak jak wyżej. Olej może trochę kapać ale się nie będzie lało. Tam masz filterek to jest taką siatkę metalową i w nakrętce magnes. 

Grzesiek84    17

Jest tak jak napisaliście jest śruba z magnesem po odkreceniu siatkowo metalowy filtr, oleju nie trzeba spuszczac niestety ale filtr musze wymienić bo jest dziurawy.

Piotruniu25    1138

W tym filtrze od hydrauliki co jest przy zbiorniku paliwa jest jakiś wkład wymienny czy czy siatki ja w filtrach silnikowych?

zetorki12    3995

Podobno wkład . Chciałem kupić , ale sprzedawca kazał Mi najpierw zobaczyć jaki , bo podobno występuje kilka typów .

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mirek2329
      witam w moim zetorku 7745 podnośnik podnosi do połowy i staje .co może być przyczyną?proszę pomóżcie,dodam że go niedawno kupiłem.    druga sprawa czy w przedniej osi napędowej trudno jest wymienić oringi bo olej cieknie?

• Przez ProxEQ
      Witam, ostatnio zakupiłem tura 2B marki wol-met, słyszałem o tym że można podpiąć się odejściem oleju do filtra. wie ktoś gdzie można się podpiąć do tego filtra? (Piszę w imieniu mojego taty)
    • Przez kubaursus3p
      czy można podłączyć powrót z rozdzielacza pod wolny spływ (0)?
    • Przez Elyseo
      Witam. Mam problem z podnośnikiem w moim zetorze 5011. Problem polega na tym że jak dam wajche podnośnika do końca w górę to podnosi ramiona za wysoko aż do pomostu siedzenia. Czy istnieje możliwość regulacji wysokości podnoszenia po za przestawieniem ramion na frezie ?
    • Przez mateuszm
      Witam, 
      Od niedawna jestem posiadaczem zetora 3320, mam problem z hydraulika zewnętrzną. Przy kiprowaniu przyczepy na z dolnego wyjścia wszystko pięknie działa, natomiast po podpięciu pod wyjście górne mogę podnieść przyczepę ale już nie mogę jej opuścić. Jeszcze mam pytanie od czego jest dekiel z prawej strony ciągnika obok zaczepu polowego.
      Z góry dziękuję za odp.
      Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.