Skocz do zawartości
Jantos2001

Jaką markę brony talerzowej polecacie.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Brony
Jantos2001    0

Myślę nad talerzówką 3 m ale nwm czy case 5120,90km  uciągnie ją.Prosiłbym o sugestie też z jakiej marki ma ona być. 

corrado    247

3m pociągnie. Tylko nie określiłeś czy nowa czy używana? Ile chcesz na nią przeznaczyć? Czy ma znaczenie czy będzie zawieszana czy też ciągana?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    247

To akurat kolega napisał "brona talerzowa", więc agregat talerzowy nie.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

wysoki1122    6

Jak sądzicie czy proxima 70 da radę z agregatem uprawowo siewnym talerzowym ,,tytan' z tolmetu 2,5 metra i siewnikiem poznaniak s043 jago waga to 400 kg albo 480 bo słabo jest widoczna już tabliczka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witam!
      czym robicie u sibie podorywke?
      czym najlepiej? zastanawiamy sie czy nie byloby dobrze kupic albo agregat podorowykowy albo jakas brone talerzowa,
      czym bedzie najlepiej i najszybciej?

pozdrawiam

YacentY
    • Przez Radan
      Witam.
      Chcę wiedzieć którą z tych firm polecacie i dlaczego. Mowa tu o agregacie / bronie talerzowej do uprawy ścierniska na 15 - 25 cm.
    • Przez petro11
      Witam. Chcę kupić do Johna 7730 bronę talerzową 5metrów. Diler namawia mnie na Softera z Farmetu ale nie znam opinii na jej temat? Słyszeliście może o tym sprzęcie? Mam agregat uprawowy czeski i siewnik i jest ok, ale jak to z talerzówką jest to nie wiem. Jeśli chodzi o cenę to np Farmet od Amazone w podobnej specyfikacji to jakieś 30tys różnicy. Maszyna bez PROWu to cena ma znaczenie. Podobno jakość Farmetu nie odbiega, a nawet słyszałem że przegania zachodni sprzęt.
    • Przez bonus25
      witam wszystkich, jacy dilerzy w województwie lubelskim zajmują się sprzedażą firmy Mandam? z góry dziękuję za informacje 😁
    • Przez kotek22kotek
      Chciałem się poradzić jaki agregat podorywkowy wybrać do ciągnika 80km -chodzi mi konkretnie o firmę  euromasz- czy model ap 22 -szerokość robocza 2,1m na ramie 80 na 80mm jest gorszy znacznie od tego samego modelu ale na ramie 100 na 100mm.
      Jeden ze sprzedawców mówił mi że model o ramie 100 na 100 jest wyższy -lepiej robi przy takim ciągniku i cięższy --który wybrać ??