Skocz do zawartości
dawidek223

Wyciszenie kabiny w pronarze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawidek223    0

Witam,
Wyciszał ktoś pronara,warto zakupić pod zegary i pod podłóge maty wygłuszające,czy to coś da jak myślicie ?Chodzi mi o to żeby w spokoju można było radia słuchać i przez telefon można było gadać.

BrzozaB    4

U mnie pomogła wymiana tłumika :) stary był wart coś koło 200 zł i słabo tłumił a nowy za 60 zł z aledrogo i już pronarek jest bardziej cichy. Wcześniej jak orał 2.5 km od domu to słychać go było dobrze na podwórku a teraz za płotem go nie słychać.
Druga sprawa że w Belarusach jest dużo ciszej. Mają one powiedzmy wyciszane wszystkie element metalowe kabiny (skaja + pianka) też myśleliśmy nad takim rozwiązaniem ale wiadomo czasu brak.
Co do radia to w "Mańku" tj pronarze słucham ciszej radia jak w deutz-fahr'że bo tu słychać jednynie super klekot silnika i czasem trochę skrzyni biegów a w df'ie ciągle słychać wyjące pompy, ciągle duszący się silnik oraz skrzynie biegów .
W pronarku masz już maty na podłodze i do okoła zegarów jest pianka wyciszająca

Co tu napisać....
Sprzedam proso :)

dawidek223    0

Wiem ale ona mi się popsuła pod zegarami szczególnie i są dziury na niej to myślałem wymienić takto może by coś dało .

Wiadomość z agroFakt.pl

dawidek223    0

A jaki masz teraz tłumnik orginalny? Możesz linka wysłać ? Bo orginalny 200 zł kosztuje

Edytowano przez dawidek223

BrzozaB    4

A jaki masz teraz tłumnik orginalny? Możesz linka wysłać ? Bo orginalny 200 zł kosztuje

Miałem ten oryginalny, ładny i duży. Ale pusty w środku i dudnił. Najlepszy był od jumza, jak testowaliśmy. Chcieliśmy kupić taki ale przyszedł inny też wyciszany trochę watą w środku. Pierwszy lepszy za 60 zł. Jeśli byśmy nie mieli takiego ładnego oryginalnego to byśmy rozcieli z jednej strony i wkładali wate szklaną.

Co tu napisać....
Sprzedam proso :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik551
      Da radę rozjechac ciągnik od tyłu muszę doiść do skrzyni a nie chce reduktora i wszystkiego rozbierać 
    • Przez Jakub766
      Witam Poszukuję osoby lub firmy, która założyła by w moim pronarze kompletną instalację EHR (sterownik, przewody itp.) w rozsądnej cenie. Pozdrawiam
    • Przez Rolnik551
      Puścił gwint na siłowniku wspomagania wiercilem spawałem ale to dużo nie daje myślę o wymianie siłownika i chyba lepszy by był o mniejszej średnicy tłoka mniej oleju by potrzebował bo ten oryginał to przesadzone jak myślicie znajdę coś podobnego?? 
    • Przez Tomasz2106
      Witam
      Zakupilem ciagnik pronara 1025a 105KM jaki polecacie do niego agregat uprawno siewny i agregat ścierniskowy??
    • Przez Demix
      Witam. Jestem tu nowy, możecie mi napisać co to może być jak znika płyn chłodniczy w MTZ 320,4 silnik Lombardini , ma przejechane zaledwie 80 godzin pracy, jest prawie nowy na gwarancji, ale serwis mojego dilera jest taki że nic nie umieją, nie potrafili mi go odpowietrzyć po wymianie filtrów, dzwonili do innych serwisów " jak to się robi " banalnie proste. Aż strach im powierzyć taką naprawę. A jest na gwarancji. A może znacie naprawdę dobrego mechanika, od takich traktorów MTZ. Jeśli byłby taki gdzieś bliżej powiatu Rawa Mazowiecka, lub Mszczonów, lub Nowe Miasto nad Pilicą , a jesteście pewni że poradzi sobie z każdą naprawą to napiszcie mi na priw. ( bo tu chyba nie przejdzie )  numer telefonu do niego. Dodam jeszcze że w silniku słuchać klekot gdzieś w górnej części silnika Lombardini. 
      Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.