farmer15555

Case Mx Maxxum 110 Podnośnik. Pytanie.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmer15555    85

Witam.


Gdy ustawie podnośnik aby był na samym dole, ruszając bez żadnej maszyny z tyłu podnośnik podnosi się do połowy a gdy się zatrzymam to opada z powrotem na zadaną pozycję. Tak powinno być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Ja tez tak miałem tak bedzie jeżeli pokretło od regulacji obciazenia (to mniejsze obok dużego regulacji połozenia) będzie w innej pozycji niż na max skręcone w prawo, czyli na wskazanie 0. Ustaw to pokrętło na maxa w prawo i będzie ok

Taki objaw jest tylko przy cofaniu przy jezdzie do przodu podnosnik nie podnosi sie tak?

Edytowano przez Lukas85

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Dzis przyczepiałem siewnik i miałem tak samo, dopiero przewertowanie instrukcji przyniosło odpowiedź i rozwiazało problem:)


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer15555    85

Długo masz już ciągnik ?

Kalibruje się tam skrzynie czy coś ?
Jakie oleje zalewasz i jakie filtry kupujesz ?
Masz jakiś jeden sklep z którego zamawiasz części, jak tak to prześlij link. Ja muszę wymienić olej silnikowy filtry i filtry paliwowe a także filtr kabinowy tylko nie mogę znaleźć i filtr klimatyzacji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Ciągnik kupiłem jesienia wiec nie dawno. Jestem akurat na etapie wymiany olei i filtrów.

Filtr klimatyzacji - masz zapewne na myśli filtr kabinowy w dachu tak? - kupisz go w każdym motoryzacyjnym pasuje od jakiejs ciezarówki

Filtr oleju do silnika, hydrauliki i paliwowe zamawiałem w serwisie Case przez stronę http://www.bmdanex.pl/serwis. Zobacz tylko czy masz taki kwadratowy wsad do filtra paliwa bo mi taki przysłali a u mnie go nie ma.

Oleje zalewałem oryginalne do silnika Akcela Engine oli no1, do hydrauliki Hy-tran, do mostu przedniego i piast Akcela gear 135h ep 85W140 w firmie qagro.pl. Maja bardzo dobre ceny.

 

Skrzyni sie nie kalibruje.  

Edytowano przez Lukas85

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Nie ma sprawy od tego jest forum zeby pomagac, najważniejsze ze działa :)


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi8155    0

Mam pytanie mam mx170 i problemem jest że podnośnik mi pływa może miał ktoś taką awarię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer15555    85

Kolego jescze jedno pytanie w instrukcji jest napisane olej Hy-tran Plus i jak wpiszę w przeglądarkę to wyskakuje hy-tran ultra. To ten sam olej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj