mens

Ile wytrzymują skrzynie i sprzęgła w Valtrze ?

Polecane posty

mens    4

ile godzin wytrzymują skrzynie biegów i sprzegło w valtrach skrzynia hitech 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zależy jak się dba i uzytkuje. jak się postarasz to i gwarancji nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik993    16

ja kiedyś słyszałem ze gdzieś w zachodnio pomorskim w leśnictwie valtre T171 zrobiła 50 tys mth bez naprawy ale ile w tym prawdy ale 40 tys silniki podobno wytrzymują ale skrzynie pewnie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek11    28

Znajomy mówił że w Janowie Lubelskim robili sprzęgło w Valtrze 20tyś mth. Silnik i skrzynia jeszcze nie były naprawione do tych 20tyś. Czyli tyle powinna pochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać ile waży sieczkarnia Pottinger mex gt ?
    • Przez GRWielkopolska
      Witam widziałem przyczepę 6 ton autosan d 50 sztywna jest , pomalowana z papierami i jest cena 5 000 zł czy to dużo czy mało za taką 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy. Przymierzam się do wymiany tarczy WOM w Ursusie c 360. Będę to robił pierwszy raz i dlatego zawczasu chcę się przygotować. W instrukcji napraw jest rysunek przyrządu do ustawiania tarcz. Tyle, że podane są tylko średnice poszczególnych części, ale nie ma ich długości. Moja prośba jest taka. Może mógłby mi ktoś, kto to ma zwymiarować ten przyrząd? Chcę, żeby naprawa przebiegła sprawie, a nie mam swojej tokarki. To pasowało by ten wałek zrobić dobrze od pierwszego razu. Z góry dziękuję i życzę wesołych świąt. 
    • Przez zxy
      .
       
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, dokonałem głupiego zakupu...
      A mianowicie kupiłem 16 sztuk bydła w wadze 150-270kg i obawiam się że mi braknie paszy od jesieni tego roku do wiosny 2020. Posiadam 2 ha łąk i mam 1 ha przeznaczone pod kukurydzę, czy powinno wystarczyć na wykarmienie tylu sztuk? Czy posiać więcej kukurydzy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj