Skocz do zawartości
pi0mak

Potrzebne opinie- Deutz Fahr m980

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz

pi0mak    0

Cześć!

Potrzebuje opinii o kombajnie Deutz Fahr m980. Z góry dzięki :)

akmaly    185

Co chcesz wiedzieć konkretnie? 

Opinie to poczytaj o bliźniaczych modelach: M 900, 922, 980, 1002, 1080. ( modele 980 i 1080 to nowsze wersje, mają lepsze rozwiązanie wariatora jazdy i koła tylne symetrycznie oraz parę mniej istotnych różnic).

Jest tego sporo na forum.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania to napisz konkretne pytanie.

pi0mak    0

Chciałbym wiedzieć czy jest awaryjny i jak ogólnie się nim pracuje. Potrzebuje poznać opinię osób posiadających ten model :)

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    185

Poczytałeś na forum jak Ci radziłem? Tam jest wiele odpowiedzi na Twoje pytania.

Kombajn stary, mały, komfort minimalny lub żaden ( w zależności od wersji ), dobry silnik ( o ile nie kończy żywota ), dobra jakość wykonania ( ale produkowane kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu więc teraz to zależy od stanu ), średnia wydajność ( nie ma co liczyć na szarże przy tak krótkich sitach ), bardzo prosta budowa ( choć jak się nie znasz to nie naprawisz, ewentualnie coś zlepisz ), tani w utrzymaniu ( o ile nie padnie jakieś droższy podzespół to cena części nie straszy ) i to tak w skrócie. 

pi0mak    0

silnik deutz f4l912 ile oleju wchodzi do niego i jaki filtry paliwa i oleju

Jak będziesz oglądał to dobrze się przyglądaj czy nie jest bardzo pospawany...Znajomemu rwało podsiewacz, jak się okazało, kombajn był skoszony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamdx18
      Witam 
      Zgłaszam się z pomocą ponieważ poszukuję części do deutz fahra dx 4.50 
      i jeżeli to możliwe żeby było to w obrębie województwa śląskiego 
      za wszelkie namiary oraz pomoc w znalezieniu części bardzo dziękuję  
    • Przez pawelk018
      Witam wszystkich
      W kombajnie Deutz Fahr M900 wyskakuje mi 3 i 4 bieg. Co może być tego przyczyną? Wodzik? W jaki sposób rozwiązać ten problem?
      Dzięki i pozdrawiam
    • Przez robert983
      zakładam temat dla tego że nie ma dla naszych maszyn takiego tematu może komuś się przyda a i mi też ponieważ potrzebował bym katalog części do deutz fahr m900 najlepiej po polsku może być xero lub inna forma.oczywiście odpłatnie
    • Przez ktomek154
      Witam, czy ktoś jest w posiadaniu instrukcji i/lub katalogu do toplinera 4075 H ?
    • Przez lew908
      Witam jestem początkującym użytkownikiem kombajnu zbożowego Fahr M1000 i wielu rzeczy nie wiem mimo że posiadam książkę od tego kombajnu (niestety w języku Francuskim) I dlatego chciałbym się dowiedzieć jaka powinna być dokładnie ustawiona szczelina omłotowa dla tego modelu.