• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TR_FCB
      Witam,
      do zaoferowania mam pełna gamę nawozów azotowych i NPK, wapna nawozowe granulowane i sypkie oraz nawozy importowane:
      - Grupa Azoty i wszystkie zakłady w skład jej wchodzące,
      - nawozy azotowe i NPK YARA,
      - nawozy K+S (korn kali, kizeryt),
      - PhosAgro (nawozy serii Ultra)
      - wapna sypkie Omya Agrocarb i Agrodol,
      - wapna sypkie Morawica, Radkowice, Kujawit 
      Oferta cenowa w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące danego nawozu, ilości i terminu płatności. Oferuje ceny hurtowe, jestem autoryzowanym dystrybutorem Grupy Azoty, Yara, ANWIL, k+s i innych. 
      Preferowane zamówienia całosamochodowe (istnieje mozliwosc łączenia kilku zamówień, jesli odległość nie jest duża)  
      W ofercie takze:
      - SOR,
      - materiał siewny kukurydzy i zbóż,
      - śruty, pasze,
      - nawozy dolistne i odżywki,
      - siatki i folie do sianokiszonek

Zapraszam do kontaktu poprzez wiadomosc prywatną. 
      Pozdrawiam
    • Przez Łukaszewski
      Kupię ciągnik Ursus 1614 . Konkretnie chodzi mi o ciągnik ze zdjęć poniżej. Proszę o pomoc w kontakcie z obecnym właścicielem.

• Przez Miro010
      Witam kupię ciagnik +- 110km kwota jaką dysponuję to 90tys oferty proszę na PW najlepiej z podkarpacia i okolic ale biorę pod uwagę całą Polskę jeśli będzie coś ciekawego Pozdro
    • Przez asus921
      Witam
      Sprzedam ładowarke przegubowa łamana
      Ewentualnie zamiana na ciagnik 4x4 lub inne propozycje, moze akurat cos mi sie przyda. Dopłata w dwie strony.
      https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-przegubowa-lamana-4x4-tur-CID757-IDxNsfB.html
    • Przez jacek3773
      Sprzedam kosa , stan bdb bez korozji , zawieszany na TUZ, 650ZŁ, jak ktoś zainteresowany to pisać

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.