Zenek714

Fendt 714 uszczelniacze na zwolnicach

Polecane posty

Zenek714    0

Witam. Potrzebuję informacji na temat uszczelniaczy na tylne zwolnice do 714 2000r. mianowicie jak je wymienić, jak po wymianie złożyć zwolnice i ile to może kosztować u prywatnego mechanika i w serwisie. Słyszałem że nie jest to prosta sprawa ponieważ trzeba je złożyć w odpowiedniej kolejności i są tam jakieś znaki montażowe na trybach itp. Przegapiłem to trochę przez zimę i nie wiem czy znajdę teraz jakiegoś mechanika w okolicy co mi to zrobi. Jestem z okolic zamościa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez polak97
      Czy może ktoś kupował ciągnik w firmie ANBUD W JĘDRZEJÓW NOWY 
      Potrzebuje opini na ten temat chyba że macie jakieś namiary na sprawdzone ciągniki. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Vario7144
      Witam mam problem z fendtem 714 2002rok jak się skręca kołami albo unosi tylny tuz to strasznie wyje hydraulika i pieni się olej w skrzyni i jak się odkręci korek to powietrze wylatuje zmieniłem oleje filtry i nic pomurzcie. 
    • Przez jaroslaw85
      Witam. W fendzie 716 vario 2002r słabo pracuje miękka oś. Czy ktoś wie który hydroakumulator jest od miękkiej osi. Z tego co wiem to tam może być przyczyna. Po wężach widzę że powinien być to któryś z tych nad akumulatorem. Tylko nie wiem czy to ten mniejszy czy większy. Kiedy popuszczam śrubę na imbus to z większego cieknie olej a z mniejszego jest cisza jakby nie było gazu.
    • Przez kamil8352
      Fendt 716 vario 2002 r. w czasie orki wyświetla błąd 4.1.83 i tryb awaryjny po ponownym uruchomieniu wszystko działa. Problem pojawia się z różną częstotliwością czasami po 2h pracy czasami co 5 min. Czy to problem w instalacji czy moze uszkodzony czujnik b014 lub b015 czy może to być coś innego?
    • Przez przemek212q
      Witam, co sądzicie o https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-714-vario-pneumatyka-przedni-wom-tuz-ID6CYUxY.html?#gallery-open ? Poszukuję ciagnika w okolicy 150 km i obowiazkowo ma być to Fendt a ten wyjątkowo wpadł mi w oko. Facet mówi że taniej jak 310.000 netto go nie puści. Chodził w Niemczech przy kosiarce komunalnej, nie był użytkowany rolniczo. Czy ktoś z was miał jakieś problemy z tymi seriami przy przebiegu 6000 mtg ? Według was warto czy nie ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj