Skocz do zawartości
Adrian_K_90

Stary agregat na głębosz. Czy a to sens?

Polecane posty

WHATEVER

Adrian_K_90    59

Mam stary już od paru lat nie używany agregat ścierniskowy. Myślę by może odjąć wał i może kilka redlic oraz noże boczne i używać do głęboszowania. Jak myślicie? Czy jest w tym sens, czy to jednak byłaby zbyt słaba konstrukcja? 130 KM by to ciągnęło. 

post-189332-0-36686400-1490529043_thumb.jpg

post-189332-0-64632600-1490529096_thumb.jpg

michu20    82

ja właśnie tak przerobiłem mój gruber na głebosz tylko że ja mam unia kos z 9 łap zrobiłem na 6 założyłem dłuta o szerokości 6cm wywaliłem talerzowke a wal zostawiłem wczoraj testowałem i myślę że na polu zda to egzamin zdjęcie masz w mojej galerii

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    188

Robiłem kiedyś takim z 4 łapami z tyłu bo tak miał  z przodu dwa rzędy wyrzucilem. Spokojnie 1224 dawała rady na jakieś 40 cm

Zamiast serc założyłem krótkie redlicę z 6 cm szerokie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez klusek
      witam!Mam pytanie czy warto by było zakładać do ładowacza TROLL 350 koła??I jeżeli tak to jak to wykonać??
    • Przez MAti21
      Witam , mam taki problem , a mianowicie mam ursusa 3512 na szerokim ogumieniu (opony tylne takie jak w c-360)
      i jest on zbyt szeroki np aby zapiąć do niego sadzarke do ziemniaków.
      czy ktoś go kiedyś próbował zwezić ? czy jedynym spodobem jest zmiana ogumienia?
    • Przez matix1065
      Witam,

Posiadam pług Unii-Grudziąc 3 skiby (1) , chce mu wymienić odkładnie na większe (2), i tu jest pytanie , czy c-360 ( zwykła ) uciągnie ? I ile by kosztowała mnie ta wymina ?

Pozdrwiam

• Przez Piotruniu25
      Zakładał ktoś napęd do 5211 i czy trzeba zakładać tryba w skrzyni który napędza przystawkę napędu?
    • Przez ruta23
      witam
      slyszalem ze przerabiaj plugo obrotowe, dokladaja szyne wzdlu aby zagarniala pole tak jak po wloce.
      czy ma ktos tak przerobiony plug obrotowy, zdjecia, opisy.
      chcialem przerobic sukov 4 obrotowy
      pozdro