Skocz do zawartości
News
Adrian_K_90

Stary agregat na głębosz. Czy a to sens?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adrian_K_90    60

Mam stary już od paru lat nie używany agregat ścierniskowy. Myślę by może odjąć wał i może kilka redlic oraz noże boczne i używać do głęboszowania. Jak myślicie? Czy jest w tym sens, czy to jednak byłaby zbyt słaba konstrukcja? 130 KM by to ciągnęło. 

post-189332-0-36686400-1490529043_thumb.jpg

post-189332-0-64632600-1490529096_thumb.jpg

michu20    83

ja właśnie tak przerobiłem mój gruber na głebosz tylko że ja mam unia kos z 9 łap zrobiłem na 6 założyłem dłuta o szerokości 6cm wywaliłem talerzowke a wal zostawiłem wczoraj testowałem i myślę że na polu zda to egzamin zdjęcie masz w mojej galerii

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    230

Robiłem kiedyś takim z 4 łapami z tyłu bo tak miał  z przodu dwa rzędy wyrzucilem. Spokojnie 1224 dawała rady na jakieś 40 cm

Zamiast serc założyłem krótkie redlicę z 6 cm szerokie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez klusek
      witam!Mam pytanie czy warto by było zakładać do ładowacza TROLL 350 koła??I jeżeli tak to jak to wykonać??
    • Przez MAti21
      Witam , mam taki problem , a mianowicie mam ursusa 3512 na szerokim ogumieniu (opony tylne takie jak w c-360)
      i jest on zbyt szeroki np aby zapiąć do niego sadzarke do ziemniaków.
      czy ktoś go kiedyś próbował zwezić ? czy jedynym spodobem jest zmiana ogumienia?
    • Przez celmer5
      Witam posiadam mam problem miałem t25 kupiliśmy do niego tura pracował z nim moze 3-4 lata ( wtedy nikt nie myślał że będzie drugi ciagnik ) kupiliśmy 3p a sprzedaliśmy władka ( bez tura ) tur został i chcielibyśmy go przerobić tak żeby pasował do 3p. Pytaliśmy na wystawach rolniczych to można dokupić same mocowanie tura ( te nowe mocowane przez skrzynię ) koszt ok 1000 zł . Pytam was czy może ktoś robił takie coś ??? bo kupno nowego tura teraz oczywiście 3 sekcje z euroramką ( ten co mam jest 2 sekcyjny ) wiąże się z sporymi kosztami. I wolelibyśmy zrobic przeróbkę Liczę na odpowiedź
    • Przez AdeXZet
      Witam mam rozdzielacz 3 sekcyjny na dźwignie przy przyczepie zamet t-635 i podczas pracy muszę mieć otwartą szybę w zetorze i przez większość czasu do środka leci mnóstwo syfu.
      Interesuje mnie czy każdy rozdzielacz można przerobić na linki, jeśli tak to czy jest to tylko kwestia odpowiedniego kołpaka, czy też sprawa jest bardziej skomplikowana, każda linka byłaby sterowana oddzielnie przez taką dźwigienkę http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.grene.pl%2Fkatalogi%2Fhydraulika_silowa%2Ffiles%2Fassets%2Fseo%2Fpage65_images%2F0002.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.grene.pl%2Fkatalogi%2Fhydraulika_silowa%2Ffiles%2Fassets%2Fseo%2Fpage65.html&h=306&w=167&tbnid=9oMKrr5WOFF7KM%3A&zoom=1&docid=1hvRvH9fj-D2GM&ei=tKCzVJrMJcvzUtaMghg&tbm=isch&ved=0CFYQMyhOME44ZA&iact=rc&uact=3&dur=759&page=8&start=167&ndsp=26
    • Przez PanPawel
      Witam.
      Chciałbym sięgnąć waszej porady...
      Chciałbym kupić agregat ścierniskowy z siewnikiem do poplonów 2.6 m ciągał by to Fiat 1180 DT. I o to moje pytanie: jak taki zestaw się sprawuje czy poplon dobrze wschodzi? Jak tym się robi i czy mój ciągnik by sobie z tym poradził? Ziemie mam dosyć ciężkie borowiny i także przeważnie pod górę. Czekam na wasze opinie.
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.