Fugeo

Używany do 120-140km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cris10    96

Renault 697 ATZ 150km silnik John Deer'a . Myślę że zmieścił byś się w tym budzecie lub Case MX 135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Nam spokojnie wystarczy ciągnik 125-130 konny, więc ares 657 byłby wręcz idealny. Co o nim sadzicie (tym z ogłoszenia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil0012    2

Masseya jak kolega wyżej napisał tyle że ciężko coś ładnego znaleść jedynie z Norwegi przyjeżadzają traktory w stanie do jazdy. Case Mx też dobra seria i bardzo wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Massey raczej odpada. Claas, Renault to jest to w co celujemy.

Ten ares 657 skrzynia bardzo awaryjna? Ma amortyzowaną oś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cehes    627

Ten z ogłoszenia ma raczej na pewno sztywną oś ;) Skrzynia bardzo awaryjna nie jest, miałem do czynienia z dwoma Aresami i jedyne co to raz jakiś czujnik padł, ale teraz nie wiem czy od skrzyni czy od sprzęgła ;) Poza tym ciągniki jak najbardziej godne polecenia, ten z głoszenia wygląda nie najgorzej, chociaż felgi wyglądają na malowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Jutro jadę go oglądać. Zobaczymy jak wygląda realnie. Dam znać co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Oglądałęm wczoraj ten ciągnik. Silnik pracuje wręcz idealnie, biegi załączają się bez problemu z tym, że prawie po każdej zmianie biegu jest delikatne szarpnięciu podczas ruszania, ale wydaje mi się, że trzeba skalibrować skrznię tak jak to jest na filmiku na yt, którym jest pokazane i wytłumczone co i jak.

Ogólnie wrażenie bardzo dobre. Być może w tym tygodniu pojedziemy jeszcze raz i podejmiemy decyzję.

 

Sprzedający powiedział, że sprawdzał go serwis Claasa i wszystko jest jak najbardziej okej. Co mnie zadziwiło powiedział, że mogę wziąć serwisatna z serwisu ze swojej okolicy i będzie mógł bez żadnego problemu podpiąć komputer i sprawdzić po swojemu, co mnie trcohę zadziwiło.

 

 

Potrzebuję danych technicznych tego Claasa i Case MXM 140 typu rozstaw tylnej osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Dzięki wielkie :)

A co myślicie o tym że handlarz pozwolił ba ściągnięcie swojego serwisanta i podpięcie komoutera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cehes    627

Tutaj masz w sumie dwie opcje, albo jest pewny tego ciągnika, albo tylko pokazuje, że jest pewny a w rzeczywistości wie, że raczej nikt się na coś takiego nie pokusi ;) Ciężko powiedzieć, musiałbyś mieś jakieś opinie na temat tego handlarza, chociaż taka pewność u handlarzy się raczej rzadko zdarza z tego co wiem ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszek1    1

Kupowałem od tego gościa ciągnik, raz się zamieniałem i na prawdę gość ugodowy, nie robi problemów. Jak coś stoi u niego malowanego to od razu widać, i sam się przyznaje, że lakier odświeżany. On jak i jego dwóch braci siedzi w tym biznesie już bardzo długo, Każdy z nich ma oddzielne firmy. Znam też przypadek że klient oddał ciągnik po jakimś czasie bo coś tam w nim nie grało i pan J. SZ nie robił problemów ze zwrotem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepokorny    3
Napisano (edytowany)

Skrzynia massey-a ma średnią opinie, a co powiecie na temat agrotrona ? Teoretycznie najtrwalszą skrzynie ma jd ale przebieg robi swoje .

W tej cenie trafiają się Valtry serii T

Edytowano przez niepokorny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Brat ma 3ciego mf wszystkie powyzej 10 tys h i problemow ze skrzyniami brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

buhahahha sie usmiałem....

Najtańszy w ekploatacji czyli co według ciebie?

Tanie częsci tylko szkoda ze trzeba czasami w sezonie po kilka razy to samo robic...paliwo  mistrzem ekonomi na pewno nie jest.....

Z tą trwałością to niestety ale bym te ciągniki ustawił na koncu listy z ciągników produkowanych w europie....

mowilem to ja, użytkownik ciezkiej seri, masseya valtry, same  itp...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Żeby Ursus pochodził to też trzeba brać jakieś droższe części (ZSM Chełmno,Ursus,Skropol) a nie tanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimrex    19

Witam serdecznie potrzebuje waszej pomocy w wyborze ciągnika na gospodarstwo o powierzchni 25ha o mocy od 110 do max 130km będzie pracował w wszystkich pracach ciężkich. potrzebuję opini o spalaniu, awaryjności, wygodzie pracy i obsługi. Ciągnik będzie używany cena to max 80000 brutto. Bardzo was proszę o konkretne opinie o, waszych maszynach 

Z GÓRY DZIĘKUJĘ 

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadownikx2    6

Ursus 1224

Post bez argumentacji. +1 punkt ostrzeżen

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Jaki nowy tani ciągnik polecacie w mocy około 35km?
    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj