• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez sylwek111
      Witam..mam problem z mlekiem od krów.. podczas badania w mleczarni wykryło u mnie wodę w mleku.. Nie dolewałem wody.. z dojarki też nigdzie nie spływa woda.. badałem pojedynczo krowy i wykazuje u nich.. z czego to się mogło wziąć...?? Miał ktoś może podobny przypadek?
    • Przez Gadom
      Poszukuję dobrej firmy produkującej półautomatyczne nalewarki do mleka. Ewentualnie z dodatkową opcją zakręcania nakrętek. Mowa o butelkach 0,5 oraz 1 litr. 
      Maszynę mógłbym wynająć lub kupić. 
      Z góry dziękuję za podpowiedzi. 
    • Przez adeq15
      witam ma do was pytanie mam znajomego który chce miec obore pod oczena co musi zrobic a by to uzyskac ja slyszakem ze musi kupic jaluwki zacielone i musie miec ih conajmniej cztery na doplaty a 20 zeby miec obore pod oczena czy to prawda??
    • Przez Rolnki58
      Posiadam 3 pulsatory i każdy się zacina ( w sensie że ruszą ale już nie przeszkoczą) nie wiem co się dzieje bo już wcześniej kilka razy już naprawiłem takie pulsatory i zawsze działały. Pomoże ktoś?
    • Przez darek16
      Moze ktos wie jak zniszczyc bakterie w mleku u krow bo ja nie wiem a nie moge dostać 1
      ludzie sypia jakis proszek ale jaki moze ktos wie?
      prosze o każda rade.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.