Skocz do zawartości
News
Olaf

Jaki kombajn do ziemniaków?

Polecane posty

Olaf    0

Witam 

Tak jak w temacie jestem zainteresowany kupnem kombajnu ziemniaczanego.

Na początek zasadzimy 2 hektary a później do 6.

Budżet to 20-22 tysiące.

Wspomnę również że mamy przechyłe pola.  

matias95    79

20K za kombajn? To Ty chcesz nowy- czy używka wystarczy? Ja mogę Ci jedynie polecić Annę, bo tylko takim pracowałem. Tylko strasznie taśmy lubią pękać( przynajmniej w tym jednym egzemplarzu którym pracowałem)

Wiadomość z agroFakt.pl

ziemniakpl    0

Powiedziałbym że trzeba co jakiś czas wymienić jakieś łożysko, rolkę  ale żeby taśmy pękały to jakieś błędne informacje podajesz.

1994kuba1994    58

Witam,  czy jest ktoś w stanie podać mi wymiary kombajny Anny z 644 tzn, długość , szer całkowitą i szerokość zewnętrzną osi,wysokość, potrzebuje tego bo chce przewieźć go na lawecie

zetorki12    4037

Witam,  czy jest ktoś w stanie podać mi wymiary kombajny Anny z 644 tzn, długość , szer całkowitą i szerokość zewnętrzną osi,wysokość, potrzebuje tego bo chce przewieźć go na lawecie

Musi być dokładnie bardzo ? Bo tak ok 6x2,2x3,4m .

ZETOR TEAM

zetorki12    4037

Tak , z tym że po zastanowieniu szerokość będzie większa . Później Ci zmierzę dokładniej .  Zmierzyłem , ale nie idealnie - szer. w kołach 230+0k.30 na wystające elementy , wys.360 , ale da się obniżyć , dł. to 650 od końca do końca .

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

matias95    79

Prozę o przeczytanie dokładnie mojej wypowiedzi i dopiero wtedy hejtujcie  ;)  "Tylko strasznie taśmy lubią pękać( przynajmniej w tym jednym egzemplarzu którym pracowałem) "

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcink46
      Na sprzedaż kombajn zbożowy Bizon Rekord ZO58. Rocznik 1986r., stan techniczny bdb, wizualnie dobry... naprawy wymaga mocowanie prawej pokrywy napędów młocarni. Kombajn ma w pełni sprawny układ jezdny z dobrze działającą skrzynią biegów jak i cała instalacją elektryczno-oświetleniową. 

Maszyna przed poprzednim sezonem przeszła naprawę/wymianę ważniejszych podzespołów, m.in. wymianę łożyskowania wraz wałem napędowym na głównym bębnie młócącym, wraz z pomiarem bicia, podobna wymiana całego wału w podajniku pochyłym. Wymieniono także łożyskowanie odrzutnika raz z kompletem tulei regulujących obroty na bębnie, jak i wiele innych elementów.

Silnik wraz z turbiną zdrowy, nie grzeje się i trzyma ciśnienie nawet na ciepłym, nie dymi jak typowy rekodowski nawet z załączoną sieczkarnią. Sieczkarnia załączana elektro-magnesem, w komplecie wózek transportowy. 

Sprzęt poza sezonem garażowany w komplecie z hederem, nie picowany na sprzedaż. Zdjęcia pochodzą z poprzedniego sezonu, możliwość wykonania nowych. 

Jak to pracuje: https://www.youtube.com/watch?v=yS3fJ31elvM
      Link do ogłoszenia ze zdjęciami oraz numerem tel: https://sprzedajemy.pl/kombajn-bizon-rekord-zo58-1986-sieczkarnia-video-dobryniow-2-e30984-nr56049785
      Cena: ok 50 000zł do uzgodnienia.
    • Przez torotoro25
      Witam, 
      Jaki jest luz zaworowy w MF 520 silnik Perkins 6cio cylindrowy?
    • Przez Theprzemo205
      witam! Może ktoś posiada wymieniony kombajn w tytule. Szukam informacji uzytkowania np jak ustawić go. Na co zwrócić uwagę przy nim itp. Każda informacja się przyda.
    • Przez beorn
      Witam,
      Mam uprzejma prośbę o podanie wskazówek dla wyjściowego ustawienia tego modelu w pszenica/jęczmień, groch oraz rzepak.
      Chodzi konkretnie o klepisko na wlocie
      Prędkość separatora obrotowego (dostępne dwie prędkości)
      Predkość DGR (mini młocarnie), również dostępne dwie prędkości

Nie dysponuję instrukcją i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    • Przez siwy25
      Witam forumowiczów.
      Mam do was pytanie od kilku dni jestem posiadaczem kombajnu forschrit 524.  i z racji nowego zakupu mam do was pytanie jak u niego włancza się halogeny robocze na kabinie. halogeny sprawne bezpieczniki sprawdzone a one są martwe.  czy jest do nich jakaś kombinacja np. swiatła postojowe plus coś żeby je włączyć.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.