TomekMossakowski

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

Polecane posty

marek1977    1305

kategoria A,B,T od 1997,natomiast kat:C,E od 2008 roku,śmigam Merolkiem E 250 20V ropniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Może w kopalni wykopaliście tego fiata ;[ . Rzecz w tym, że w 1973 roku zakończono jego produkcję i w jego miejsce wszedł Fiat127.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

14 luty 2 lata mineło kategoraia BCT widze ze wiekszosc osob posiada 3 kategorie moj pierwszy samochod to golf 3 diesel 64 km zero polotu 160 z niego wycisnołem i wiecej sie bałem byłem nim w niemczech i powiedzałem ze nigdy wiecej gołego diesla moze czesci tanie i tani w utrzymaniu ale brak komfortu jest znaczny po 2 miesiacach sprzedałem go i kupiłem toledo 2 2001 rok ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ageimuk    0

Może w kopalni wykopaliście tego fiata :P . Rzecz w tym, że w 1973 roku zakończono jego produkcję i w jego miejsce wszedł Fiat127.

i tutaj sie kolego mylisz bo byl montowany tez w Hiszpani jako fiat i jako seat identyczny wygla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja od marca 2006 B i od maja 2008 T i od 2007 "prawko" na kombajn i sieczkarnie :P

a samochód to oczywiście i tylko Audi 80 B4 1.9TDI, ale niestety tylko 95 km :( a przydało by sie te chociaż 110km jak miały inne modele... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

Ja mam prawko Na kat.T od Padździernika 2008r a kat.B od listopad też tego samego roku :P .Jeżdżę czym się da czyli Polonez Atu Kombi ,Lublin .A z ciężarowych to Starem -ale to tylko w pole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

a samochód to oczywiście i tylko Audi 80 B4 1.9TDI, ale niestety tylko 95 km :P a przydało by sie te chociaż 110km jak miały inne modele... :(

90 KM, a nie 95 KM. 110 KM nie wychodzilo w b4, bo dopiero w 96 roku ten silnik wszedl do produkcji, a b4 do 95 klepali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Prawko mam 10 miesięcy. Kategorie to B i T. Jeżdżę Polonezem Caro Plus 97r.


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

prawko już mam 9 lat,a od miesiąca jeźdże hondą accord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Ja mam 17 lat i nie mam prawka a w tym roku zrobiłem już prawie 1500 km głównie ticem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

90 KM, a nie 95 KM. 110 KM nie wychodzilo w b4, bo dopiero w 96 roku ten silnik wszedl do produkcji, a b4 do 95 klepali.

 

a tu cie zaskocze bo B4 z 95 roku mialy 110KM motor taki jak siedzi w a4 moj ojciec takowa posiadał swego czasu i znam kilku uzytkowników audic b4 z takimi silnikami, bo w 96r to on do seryjnej produkcji wszedł tak naprawde a testowac go gdzies musieliwink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

ja mam prawko od 6 lat.Aktualny środek transportu to audi 80 2.0 16v 90r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a ja mam prawko tydzień. do szkoly zazwyczaj jezdze tatową oktwvią :P , ale mi w "spadku" przypadło audi 80 B4, które chce właśnie sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@a8185 jak octavka się sprawuje?

 

 

bez zarzutów. mamy ją co prawda dopiero ponad rok, ale komfort jazdy, dynamika jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniek    1

Prawko mam jakieś pół roku, a jeżdżę Fordem Fiestą XR2i (mk3). Ona ma coś koło 110KM, ładnie wygląda jak na fiestę ;) bo ma fabryczny zestaw poszerzeń, nawet ładne zderzaki i jeszcze trochę detali optycznych jak i mechanicznych, które wyróżniają ją względem innych fiest ;[


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja mam prawko 4 lata i mialem renault clio , renault 19 . teraz jezdze renault scenic i lagune ale lagune chcem zmienic na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Prawko od miesiąca , narazie latam ojca Audi 80, po zakończeniu szkoły jest plan zakupu BMW 525 tds, a która wersja to okaże się jak kasę zarobie ;)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

prawko ok 1,5 roku VW Vento 1,9tdi oraz seat cordoba 1,4 16V a myśle nad tym żeby któregos zmienić na audi A3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

prawko na B od 4 lat, na inne kat. to juz rożnie , autem hmm jaki sie napatoczy pod reke :lol: a przewaznie espero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

prawko B od 9 lat, w tej chwili Renault Megane 1,4 16V 2000r (żony) i Toyota Corolla 2,0 D4D 2004r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj