TomekMossakowski

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

Polecane posty

brzozak2    241

jesli masz 1.6 16v to nie chcialbys sie zamienic na zwykla 1.8 :D nawet jesli masz zwykle 1.6 to nie poczulbys zmiany, jeden i drugi to okropny mol :D co innego 2.8, albo 2.0 16v, tylko dobre vr6 sakramencko drogie, a dojechane strasznie tanie, ale w remont silnika trzeba 3 wartosci samochodu wlozyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie zwykłe 1,6 75 KM... fakt mi auto potrzebne tylko do jeżdżenia nie do szpanu ale czasem też by się chciało coś wiecej od auta... zresztą nastepne moje auto bedzie nie starsze niż 5-letnie i bedzie takie w miare miało osiągi :D


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maximus099    2

Ja jeszcze prawka nie mam ale tato da mi sie bryknąć nieraz po szlakówce. A jażdże golf II 1990r. 1.4 i Octavia 2003r. 1.6 16V 75 kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Ja mam prawko od 2 miesiecy zdalem za 1 razem ale nie to jest wazne. A smigam na co dzien Mercedesem C klasa 2.2 CDI 150km 2003 rok miodzio !!!! Co prawda Ojca ale nie dlugo juz moze bede mial swoj samochodzik


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No to ja sie pochwale B) Dzisiaj(30.04.2008) Zdałem egzamin na prawo jazdy w WORD Sieradz :) Po odebraniu prawka będę sie poruszał Polonezem Atu Plus 1.6+gaz rok.2000. I Oplem Vectra A 2.0 benzyna :) No i oczywiście ciągnikami żeby nie bylo :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja swoje prawko mam już od 6 lat B+E i śmigałem najpierw malcem,następnie VW golf III,VW T4 i obecnie Astra 2


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Dzisiaj(30.04.2008) Zdałem egzamin na prawo jazdy w WORD Sieradz B)

Gratuluje i... szerokości :)

 

Ja lat śmigam ciągle za mało :) obecnie Honda Civic 1.5 i Toyota Hilux 2.4d

 

73 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek617    4

prawo jazdy mam 3 rok mam kategorie B, B+E i śmigam audi A4 1995r 1,6 i seat cordoba 1997r 1,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

wlasnie podpisalismy umowe na nowiutkiego merca c 180 kompresor ;) chcialem 220 cdi ale nie bylo od reki w kolorze jaki nas interesowal a czas oczekiwania to jakies 3 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

ja mam 5tys uzbieralem sobie i chce kupic swój pierwszy własny samochód ;) nie potrzebuje jakiegos super cool sprzeciora bo za 5 tys to nie ma co sie rozrzucać ale tak myśle nad Daewoo Espero z silnikiem 1.5 B to jest taki przyzwoity nawet http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5056272 tylko ten akurat ma instalacje gazową wiec odpada ale wizualnie to ładny co nie ?


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

gratuluje ;)


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

kat. B ,B+E C, C+E a na razie jezdze domowym sprzętem, jak chodziłem do licka to miałem Fieste II, ale to juz przeszłośc ;) aa prawko robiłem jedno przed maturą, reszta po...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
wlasnie podpisalismy umowe na nowiutkiego merca c 180 kompresor ;) chcialem 220 cdi ale nie bylo od reki w kolorze jaki nas interesowal a czas oczekiwania to jakies 3 miesiace :)

 

Gratki :) Jaka cena tego Merca?? Nie interesowały Cie inne firmy np. Honda, Lexus, Audi, VW?


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

od dawna chcialem merca. przyznam ze na wakacje planowane bylo kupno podobnego auta w dieslu w zlotym kolorze ale we wtorek rodzice zobaczyli przypadkiem w salonie bordowa benzyne i tak sie im spodobal ze dzisiaj podpisali umowe...

a cena nie jest taka straszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@mirasek

o co chodzi z ta swinia i patykiem? bo baleron to chyba merc w 124...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Mercedes z automatem, w skórze i drewnie ;) W124 to raczej "koperta" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

mam 6 stopniowy manual ;)

kiedys slyszalem ze w 124 to wlasnie baleron, a najlepsze ogloszenie jakie widzialem to: "baleron w budyniu na szerokich listwach" co w tlumaczeniu na jezyk bardziej zrozumialy mialo oznaczac w 124 w kolorze oryginalnej taxi z niemiec po liftingu przeprowadzonym w 1988 r w ktorym dali szerokie listwy na drzwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

ja mam prawko od marca tego roku i od wczoraj śmigam fiatem bravo 1.9 JTD 105 KM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolw    1

Ja mam prawko od roku i śmigam golfem mk2 ;) bynajmniej nie z przymusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuszka23    1

ja mam prawko 2 lata i popylam skodom felicją

śmigam golfem mk2

maszyna nie do zdarcia. służyła mi przez rok


Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj