TomekMossakowski

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

Polecane posty

tumek19    5

Mam prawko 2 lata a jeżdże Peugeotem 106 1.5D. za***ista bryka. Ale myśle o peugeocie 206 cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

206cc jako prototyp byl nazwany 20love lub bardzo podobnie, a na znaczku zamiast 6 bylo serduszko :) :) :) do tego auta pasuja opalone nogi, blond wlosy, miniowka i pastelowe kolory, zastanow sie czy na pewno chcesz byc tak postrzegany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2

Posiadam kat: B, C.

B od 14 miesięcy a C od 3 tygodni. Śmigam głównie VW Golf II 1,8B oraz czasami Transitem 2,5D a ostatnio Starem 1142 6,8D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Od zdania prawa jazdy 4 lata temu to cały czas Golfem III 1.9 D (94) i TD (93 - sold), a od dwoch tygodni A4 z 2002 1.9 TDI :)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

A ja wlasnie sie dzis zapisalem za prawko ;] no i bede robil tyle komfortowo jest w tym kraju ze nie musiszi jezdzic godzin jesli uwazasz ze umiesz ot idziesz jak umiesz to zdales a jak nie to nie zdales;p prawko mozna zorbic w 1.5 i miec je juz renku ;]a do auta sie okaze ;]


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Ja posiadam jak na razie tylko karte motorowerowa i jezdze Aprilia RS 125 zarejestrowana na 50 i niekiedy skuterem ktory teraz nalezy do siory, a z samochodow to VW Passat 5FL TDI 110 KM Polonezem Atu 1.6 benza i Nissanem Almera 1.5 110 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

a ja jestem swiezo upieczonym kierowca i pomykam oplem omegą 2.0 benzyna 136km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe mi tam prawko niebylo potrzebne zeby smigac wszystkim co ma silnik i kola ale juz teraz sie zapisuje na kat. A,B,B+E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

ja juz sie wypowiadałem w tym temacie ale mam pytanie moze troszkę zejde z tego akurat tematu ale sadze ze nie duzo. chce sobie kupic auto juz dla siebie nie potrzebuje wypasionej bryki tylko takiej przyzwoitej no i by z częściami nie bylo drogo. właściwie to sobie juz wybrałem autko jest to Daewoo Espero z silnikiem 1.5 B podoba mi sie wizualnie a takze jego wyposażenie ale nie jestem do konica zdecydowany. i tu moje pytanie moze macie takie auto albo kots z waszych znajomych ma i co o nim sadza co wy sadzicie co o nim możecie powiedzieć. pozdrawiam


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Ja mam prawko dopiero 2 dni :(

śmigałem skodą Favorit :P

Teraz śmigam golfem 2 TDiC :(


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

ja zdałem w czwartek 6 marca czekam teraz na plastik :P a jak na razie będe śmigał vw golf 3 variant 1.9TD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1witek1    2

prawko od roku auta to fiat seicento :P Mitsubishi Carisma i Lublin 3.5t z kiprem niedługo zapisuje sie na ''C''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

pochwale sie bo co mi tam B) dzis zdalem exam na kat. C B) co prawda za 2 razem :angry: :angry: (za 1 razem na luku polalem :P :P ), ale juz mam z banki.

tzn. nie do konca bo za tydzien ide na C + E :)

tylko nie gratulowac bo szkoda tematu psuc, malostkowymi postami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

T+E ??? :P nie ma takiej kategorii podejrzewam ze chodzi o C+E


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabin    0

prawko od 13 miesięcy, śmigam "cygarem" 2.0td, czasami audi 80 b3 1.9d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

Witam!! prawko mam juz prawie 5 lat na kategorie A, B, C, C+E oraz T.... a czym smigam>>> sprzetami ponizej oraz audi A6 1.9 TDI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

prawko od 12.03.2008 :D ... Właśnie szukam i mam do was pytanie jakie najlepsze autko do 9 tyś zł kupić jako pierwsze???? Byle z małym silnikiem i z nadwoziem pięciodrzwiowym.... no i żeby z 3 lata wytrzymało tygodniowo jazdy 200/300km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3PGT    0

a ja jeszcze nie mam prawka ale wieku 14 lat tak poldkiem po żużlówce jechałem że obróciło mnie na drodze i powolutku sie przewrócił na dach do rowu ale na szczęście sie nic wielkiego nie stało tylko nerwów dużo a poldka wyklepałem z sąsiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Prawko mam juz prawie dwa lata(minie w czerwcu) śmigam Audi A4, Polonezem Caro Plus i od niedawna BMW 316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka... ja jeżdze tylko golfikiem 3 z 95 roku 1,6 benzynka chciałoby się mieć 1,8... :D a przedtem miałem opla corse A z 92 roku 1,2 benzynka... prawko zdałęm 18 wrzesnia 2004 w sobote za pierwszym razem... fajne furki macie:) pozdro


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj