TomekMossakowski

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

Polecane posty

DjFarmerr    170

Prawko kat. A i B mam 3 lata :( obecnie smigam Polo 6N 1.6 AEE gdzie krece nim w roku 25 tys km poprzednio mialem clio I 1,2

Do wozenia paszy i ropy mamy Vectre B po livku 1,8 16V a poprzednio bylo Megane 1,6 16V tez po livku :)

Wiem jedno ze kolejnym moim autkiem na pewno bedzie VW :) i to albo Bora albo Golf IV 1.9 TDi 130 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

ja juz mam prawko 8 mies... pierw jezdzilem peugeotem 136 konnym. ale nim zrobilem tylko kilka km majac prawko.Potem jezdzilem golfem Iv 140 kilka koni <aktualnie do sprzedania> teraz nie jezdze niczym Golf stoi... nie wiem ile mam kilometrow ale golfem zrobilem ale od marca robilem 750 km co 4 dni regularnie az do pazdziernika.. nie wiem ile to Km...


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1542

ja mam prawko prawie 4 miesiace, jezdze Golfem III z silnikiem 1.4 (slabizna) to jak na razie wystarczy, jezdze rowniez Oplem Vectra z 97 roku 1.6 16V 100KM, ten juz troche lepiej idzie :( ale to samochod rodzicow wiec malo nim jezdze. w planach byla wymiana Golfa na cos innego i chyba to bedzie narazie tez Golf III tylko z silnikiem 1.9 TDI a pozniej sie pomysli o jakims Audi moze A4 albo to nowsze A3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

do wczoraj jeździłem passatem b5 FL (ale go sprzedałem) w jego miejsce coś z bmw już w ten wekend, a pozatym jeżdze passatem b6- taty:) a prawko mam ponad rok


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BiT mam już prawie 5 lat a C 3lata, prywatnie jeżdze oplem Vectrą A 2.0i(116KM)94r.po livtingu, a zawodowo mercem atego 1215

 

acha i jeszcze A i E w trakcie i planuje zakupic peugeota 407 albo paska b6 ewentualnie a4 w nowej budzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@przemek1025a a4 b8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

wlasnie podpisalismy umowe na volvo xc 60 d5 awd :lol: niestety odbior bedzie dopiero w marcu wiec troche poczekam na to auto.

w zwiazku z tym mamy do sprzedania merca c 180 kompressor. 2008 r, krajowy, bezwypadkowy. jezeli jest ktos zainteresowany to prosze pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ageimuk    0

A B T od32 lat C od 28 E od 26lat pierwsze auto fiat 850 kupiony nowy w 1980roku obecnie Renault Laguna Grandtur 1,9dci silnik comon ray diesel 120km piekna sprawa bardzo dynamiczny i oszczedny a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

prawko mam od 04.01.2010 B) a śmigam od niedawna Volkswagenem Passatem 2,0 TDI ,a poza tym Polonezem Caro B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

Prawko zdałem 5.01.2009 i czekam na dokument B)


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

B - ponad rok

B+E, C , C+E - pół roku ;) na razie jeżdżę focusem 1.8tddi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Prawka brak. Jezdze juz okolo 2 lata w rej chwili reno laguna silnik 3.0 v6 :lol:

 

Jakos czasu nigdy niemam zeby sie zapisac juz sobie obiecalem ze jutro sie zapisze :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

A B T od32 lat C od 28 E od 26lat pierwsze auto fiat 850 kupiony nowy w 1980roku obecnie Renault Laguna Grandtur 1,9dci silnik comon ray diesel 120km piekna sprawa bardzo dynamiczny i oszczedny a

To ja młody jestem

A,B,T od 1981

C od 1984

E od 1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A B T od32 lat C od 28 E od 26lat pierwsze auto fiat 850 kupiony nowy w 1980roku obecnie Renault Laguna Grandtur 1,9dci silnik comon ray diesel 120km piekna sprawa bardzo dynamiczny i oszczedny a

Gdzie zdobyłeś nowego Fita 850 w 1980r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

raczej bym to ujal, trafne - gratuluje spostrzegawczosci, teraz niech @ageimuk sie wytlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Prawko tj. A, B, T, oraz uprawnienia na kombajn mam od III.2000r, obecnie pomykam Octavką kombi 1,9TDI SLX oraz Audi A4 B6 TDI 131 KM PD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

abt dopiero od 1989r, pomykam golfikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ageimuk    0

raczej bym to ujal, trafne - gratuluje spostrzegawczosci, teraz niech @ageimuk sie wytlumaczy

sory niebylo mnie w kraju poniewaz pracuje w niemieckiej firmie jako mechanik a co do kupna mojego fiata 850 to jago kupilem z przydzialu bo wtedy jeszcze pracowalem na kopalni wegla i mielismy specjalne asygnaty na auta co 3 miesiace ale musiales podpisac umowe ze bedziesz pracowal przez 5 lat nienagannie a mozna bylo kupic tez w pewexia albo byla tez taka firma polimar w krakowie na ulicy wielickiej tez ci sprowadzili tylko musiales placic w dolarach a to wychodzilo 2 razy tyle co ja zaplacilem jakby byly jakies pytania to szybko bo w niedziele jade do niemiec i niebedzie mnie okolo miesiaca bo musze naprawic holmera a to duzo roboty jasiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

B od 3 miesięcy T od 2008 styczeń ;[ Golf II ;[


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj