TomekMossakowski

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

Polecane posty

dudi    0

Ja mam juz 7 lat, a mykam po polach Oplem Frontera 94r a w trasy Honda Civic Coupe 01r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

ja mam prawojazdy 7 lat a poruszam sie seatem ibiza rocznik2001 ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0

Ja mam prawko od listopada 2006 kat T. Za roczek robie B :blink: a teraz bujaam sie JD 6210, DF agroplusem 60, zetorkiem 7211, c-330, Citroenem Jumprem, i C8 i czasami kumpla punciakiem (naszczęście mnie jeszcze pały nie złapały) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

ja mam prawko na kat T aż 4tygodnie i jezdze zetorem 8441 i ursuskami no i jeszcze moim Rometem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0

ma mam prawko od 26.04.07r. i jeżdżę Renautl Scenic 1.6 16V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_eorge    0

Prawo jazdy mam od 3 lat a śmigam VW Polo z 1997 roku. Pozdrawiam :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

Prawko mam prawie rok a jeżdże: oplami astra i corsa, wv polo, Ursusami -c330, c360 i 4514.

Wcześniej jeździłem bez prawka i miałem takie szczęście, że nie wpadłem :blink: W tym roku planuję zrobić E do B, żeby legalnie jeździć ciągnikiem z przyczepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

A B T -od 1987r

C E -od 1992r

Posiadam toyote carine 2,0 TD kombi z 1997r na liczniku 221454 km.Czyli okrążyła ponad 5 razy kule ziemską po równiku.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnich    19

He he ja jestem w trakcie kursu na prawko kat. A i B ale strasznie długo to trwa. W planach mam jeszcze kat. T, wie ktoś może ile tak około kosztuje kat T ??? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

prawko mam narazie B od 2,5 lat. jezdze punto 1,2 8V rocznik 2003, seicento 1,0 rocznik 2001, a kiedys maluchem rocznik 1993 :blink: ale juz go nie mam. ah ten urwany wahacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5    0

Ja mam rok i śmigam passatem b4 naraziea potem sie zobaczy. a i oczywiście Mc Cormickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
O stary, cos Ty powiedział? że niby wstyd ? Nie załamuj mnie. Wszystko bedzie sie sypać a Audi nie, ja bujam sie a4, które jest bardziej awaryjne ale i tak nie ma porównania do innych tak skomplikowanych :lol:

Głowa do góry zimny łokieć i jazda.. ;)

A jaki motorek ? ;> Tdi czy 2,0 benzin ? ;>

A ja też sobie śmigam A4 1,9TDI i mam prawko BCE od 9 lat i się nie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogi    13

ja mam na 'T' dwa lata a na 'B' miesiąc i narazie sobie smigam merckiem124 od starszego i czasem fiacikiem cc700 ;) a dla siebie planuje jakiegos mietka c klase ale zobaczymy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robie prawko ale jak wiadomo nie ja jedne jezdze bez niego :lol: i mam passata 1.9 tdi 130km poldolot , suzi gsx 400 mam nadzieje ze szybko zdam bo jak mnie złąpia to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hehehe :lol: ja jeszcze nie mam prawka:P ale z aut to mam Lanoskika 98r. 1.6.16v.>siostry<.... Toyota Rav4 04r. 2.0 D4D. >rodziców<...a ja narazie buciki puma i do przodu ;) hehehe


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek21    4

prawo jazdy kategorii CE zdane na początku maja. Śmigam starem 1142 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

kurde a jo za jakies 2 miesiące ida na prawko :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0
prawo jazdy kategorii CE zdane na początku maja. Śmigam starem 1142 :lol:

 

a nie jest czasem tak, że C można zdawać po ukończeniu 21 lat lub po 3ech latach posiadania B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek21    4

do rolpres 2:

jak zdasz na B to odrazu możesz iść na C! jak zdasz na C to możesz iść odrazu na CE. Ja mam 19 lat i moge jeżdzić wiec jestem tego najlepszym przykładem że tak można! Zrobił bym to prawo jazdy wcześniej ale nie miałem pieniedzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

na kursie prawa jazdy B, tylko ze to było w szkole rolniczej i kurs był w ramach zajęć, więc 250zł cały koszt był, to gość-nauczyciel muwił, że na C można zdawać po 3ech latach posiadania B - co za lol z tego nauczyciela :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

No widze panowie ze sie ciekawy temacik nawiązał...bo ja tez chce zrobic odrazu na TIR-a :lol: >moja pasja<


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

od razu na wyższe kategorie się hyba nie da, trzeba mieć najpierw B. no hyba ze jakoś w wojsku, mój kuzyn właśnie w wojsku zrobił odrazu C niemając B - ale to bylo z 15 lat temu - nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek21    4

kiedyś to sie zboże się kosiło kosa a tezaz kosi się kombajnem!

jak wam mówie że odrazu można na wszystko to znaczy że można! jeśli nie wierzycie to sobie zadzwońcie do wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego w którym zdawalibyście prawo jazdy i spytajcie! tam wam napewno potwierdzą moje informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj