Skocz do zawartości
News
pawelek98

rcw 5 rozwalający się , zbyt duże obroty talerzy łamią amortyzatory

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelek98    40

gumowe i urywają się łopatki, luzują śruby. czy przyczyną tego są zbyt duże obroty talerzy

jahooo    315

Bardziej bym obstawiał nadmierne wibracje, na przykład niewyważone talerze albo luzy na łozyskach - rozumiem że masz wersję z hydraulicznym napędem tarcz

seweryn20    726

A wałek w ciągniku masz na ile obrotów ustawiony? 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotrek1985    4

przerabiałem to samo, za wysokie obroty tarcz aż cały rozsiewacz na pusto drgał, jakby miał zaraz odlecieć :P

pomogło wymiana dzielnika strumienia DTA, znajduje się pod spodem na osią, jest taki sam jak w cyklopie.

w środku jest tłoczek z otworem i umnie już był wyrobiony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez emtezecik
      Witam kolegow i kolezanki 
      Amazone Zam II 12-36 problem polega na zasuwach hydraulicznych silowniki jednokierunkowe i sprezyna . Sprezyna otwiera , silownik zamyka .lekko jest skorodowany na zasuwie i sprezyna sie przycina siejac 200 kg saletry na jednym talezu otwiera do konca a na drugim na 70 % bo sie zacina . Smarowalem . Naciagalem sprezyne i problem powraca . Gdzie znalezc silowniki dwukierunkowe i ewwntualnie od czego pasuja ? Szukam tez walka wom do amazone i ew zdjecie sprzegielka. Pomoze ktos ? Pozdro
    • Przez Zefir
      Witam  , ze względu że mój rozsiewacz uległ wypadku chciałbym zapytać się jaki proponujecie nowy w rozsądnej   cenie od 600 do 850 l ? Tak aby spełniał swą  role i  nie rozkładał  się szybko jak padlina   .pytałem się o unie mx 850 cena ponad 10k netto  bez żadnego wyposażenia  cena  zwaliła  mnie z nóg gdyż amazone z lepszym wyposażeniem  tyle ze 600 l kosztuje równo 10 netto   . Co innego proponujecie ? używanego nie chce budżet około 15k brutto 
    • Przez bel920
      posiadam rozsiewacz mx 850 na 12m i nie wiem jak przejść na siew 21 m czy potrzebne nowe tarcze czy tylko nowe łopaty i gdzie można kupić proszę o pomoc
    • Przez mariuszsn
      Panowie, poproszę zdjęcie tabeli wysiewu do rozsiewacza jak w temacie. Z góry dziękuję.
    • Przez quxfrix
      Witam wszystkich
      Mam zamiar kupić nowy rozsiewacz do nawozu w cenie do 1200zł tylko nie wiem bardzo jaki byłby odpowiedni dla mnie.Myślałem nad tymi:
      1.Pierwszy rozsiewacz
      2. Rozsiewacz 400 litrów z metalową tarczą
      3.Rozsiewacz nowość
      4.Ocynkowany i jeszcze jeden używany:Rozsiewacz Amazonka Nie wiem który byłby najlepsz, więc prosze o pomoc użytkowników tych rozsiewaczy lub innych osób znających się na rozsiewaczach.Za wszelką pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam