denis914

zegar temperatury wody

Polecane posty

denis914    1

mam problem z zegarem temperatury wody w ursusie 912
gdy wkładam kluczyk zegar się lekko podnosi po lekkim rozgrzaniu temperatura wchodzi no 50 stopni a później spada do samego dołu
po ostygnięciu silnika zegar wraca do pozycji początkowej

rabit500    8

Prawdopodobnie masz uszkodzony czujnik a właściwie termorezystor w czujniku. Wypnij przewód z czujnika i dotknij do masy jeśli wskazówka pójdzie do końca skali to znaczy że wskaźnik zegar jest sprawny. I wtedy na 99% czujnik do wymiany.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez poderwa
      Możecie polecić jakiegoś elektryka z okolic Lublina co ogarnia temat Case Mx 110,i inne modele ?
    • Przez Imbroglio
      Mam problemy z rozruchem w 385, po naciśnięciu rozruchu słychać tylko jakby cyknięcie/uderzenie, nic się nie kręci, kontrolka przygasa i trzeba tak z kilka razy dusić i jak już załapie to ładnie odpala. Nie raz za pierwszym razem odpala a czasem za 10.  Jaka może być najprawdopodobniejsza przyczyna? 
    • Przez wojcienty
      witam, może ktoś z was zmienił fabryczny alternator w, ja się zastanawiam nad wymianą ten oryginalny nie daje rade, przy włączeniu oświetlenia, w nocy ładowanie spada na zegarze do 12 albo i niżej nawet.
    • Przez Michal5728
      Od 2 dni ładowarka niedopala ani nie wyświetla się nic na zegarach przejrzałem całe okablowanie i wyglada na to ze jest wszystko ok. A raz jak mi się monitor włączył pokazał się błąd 6616 CANBUS . Pomocy
    • Przez jarekvip99
      Witam, problem w Ursusie z odpaleniem po naciśnięciu przycisku i przytrzymaniu przełącznik pod siedzeniem tak szybko strzela (tyka) A nie uruchamia rozrusznika. stało się to nagle bezpieczniki dobre i w przełączniku i skrzynce. ładowanie było światła świecą normalnie. przełącznik kupiony drugi nowy i na nim to samo. akumulatory też nie stare i chodziły bez problemu mają prąd, masy sprawdzone. ktoś ma jakiś inny pomysł jeszcze?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj