Skocz do zawartości
denis914

zegar temperatury wody

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zegar
denis914    1

mam problem z zegarem temperatury wody w ursusie 912
gdy wkładam kluczyk zegar się lekko podnosi po lekkim rozgrzaniu temperatura wchodzi no 50 stopni a później spada do samego dołu
po ostygnięciu silnika zegar wraca do pozycji początkowej

rabit500    2

Prawdopodobnie masz uszkodzony czujnik a właściwie termorezystor w czujniku. Wypnij przewód z czujnika i dotknij do masy jeśli wskazówka pójdzie do końca skali to znaczy że wskaźnik zegar jest sprawny. I wtedy na 99% czujnik do wymiany.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Robson76
      Witam, ursus 912, pływak w zbiorniku na 3 piny,zegar też ale jak to porawnie połączyć? Bo niby podłączyłem plus do wskaźnika i pod 2 pozostałe piny podpięte są piny brzegowe z pływaka i coś niby pokazuje na sucho jak poruszam pływakiem ale jak jest w zbiorniku to nie pokazuje faktycznego stanu paliwa, ktoś pomoże?

• Przez rajczak
      Witam! Chcę Was prosić o radę jakie lampy robocze-halogenowe kupić do mojego ursusa C-385. Halogeny mam zamiar zamontować nad przednią szybą ale niewiem jaki rodzaj lamp wybrać. Z jednej strony rozpraszające są dobre ale mają mały zasięg natomiast dalekosiężne zazwyczaj twożą wiązkę światła w postaci poziomej kreski a pozanią światło nie pada nigdzie indziej. Proszę Was o dobre rady bo często zdaża mi się robić w polu w czasie nocy i chcę mieć dobre oświetlenie. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez ursus385forest
      witam wszystkich.
      będąc zmęczony kiepską jakością i częstymi awariami liczników na linkę do ursusa postanowiłem przy okazji odnawiania ciągnika założyć w nim elektroniczny licznik obrotów i mtg. Nie mogąc nigdzie znaleźć takiego licznika jak montowano oryginalnie zakupiłem licznik zetora na 3 piny i prądniczkę na 2 piny ale po podłączeniu wszystkiego i odpaleniu okazuje się że licznik zawyża obroty ponieważ silnik prawie gaśnie a na zegarze jest 1000 obrotów wciskając gaz do połowy licznik się zamyka. zegar sprawdziłem w ursusie 1634 i obroty pokazuje tak jak powinien ale wskazówka od czasu do czasu podskoczy ponieważ tam jest napęd na 3 piny. czy fabrycznie nowa prądniczka zakupiona w sklepie może nie działać prawidłowo i czy zawyżone obroty mogą być spowodowane prądniczką?
    • Przez maciek
      Witam musze kupić nowe akumulatory są tam dwie 12stki bo ma palenie na 24volty tylko nie wiem jakiej powinny być pojemności wydaje mi się że coś między 120-170Ah ale pewności nie mam, jak ktoś ma ursusa z rozruchem na 24 niech napisze jakie powinny być albo w instrukcjii co piszą, za informacje z góry dzięki.
    • Przez dareq1994
      witma. mam problem z tylnim gniazdem elektrycznym. na 1 rządku tych "złączek" mam hamulce, i lewy kiedunek. ale po włączeniu swiateł załaczają mi sie rowniez światła. czy w instalacji jest jakieś rozgałęzienie na lewą i prawą strone oraz te gniazdo? jesli tak to gdzie? lub miacie inne sposoby na zrobie nie tego gniazda.

Prosze bardzo o pomoc. pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.