piorajc

Zetor 10111- ślizgające się sprzęgło

Polecane posty

piorajc    0

Witam. Mianowicie mam taki problem. Podczas jazdy na 4 szosowej ślizga mi się sprzęgło. Dzieje sie tak podczas jazdy pod obciażenem jak i bez obciążenia. Dodam że koło zamachowe zostało przetoczone przez wieloletniego tokarza i założone. tarcza została założona nowa i zacisk został założony nowy. Proszę o pomoc

sadek9    143

może za dużo materiału zebrał i docisk nie dociska tarczy tak mocno jak powinien

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    889

jeśli masz nowy docisk to można go wykluczyć teoretycznie ale ja bym obstawial kolo zamachowe pewnie już było zużyte lub brak luzu na łożysku wyciskowym

iron    889

ty masz już nowy typ .tak może ale pisałeś ze nowy masz docisk to i słoneczko powinno być nowe. właśnie a tarcza nie jest czasem na odwrót założona. ?

iron    889

czyli ewidentnie nie dociska tarczy ale teraz czego wina może być słoneczko albo zdarte kolo zamachowe skoro mówisz ze docisk nowy ale nie wiem czy cały czy tylko sama tarcza docisku

piorajc    0

Zostało wymienione wszystko oprócz słoneczka. Koło zamachowe używane ale w dobrym stanie zostało kupione.

iron    889

to trzeba sprawdzić słoneczko może juz jest zmęczone życiem

iron    889

Nie chyba że żółw ci się ślizga a nie sprzęgło.

piorajc    0

Żółw i zająć mi chodzi. Założyłem nowe słoneczko. Jak trochę pochodzi to dam znać. Dzięki wielkie za komentarze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez artur123456789
      witam jak odpowietrzyc sprzegło w deutz fahr m2385 .pozdrawiam 
    • Przez sly
      Czy miał ktoś do czynienia z zatrzaskiem do skrzyni biegów o gwincie M18, oryginalne są na gwincie M16 ale ja 1 mam chyba jakiś od innego ciągnika i nie mogę znaleźć nic takiego w sklepie, chociaż w jednym sprzedawca powiedział że spotkał się z czymś takim
    • Przez Jacek3p
      Witam panowie proszę o pomoc mam taki problem że na zajacu ciężko wchodzą biegi i skrzynia hamuje więc wyregulowalem taśmę wyjąłem sprezyne wkrecilem śrubę do końca i wkrecilem o 1.5 i po odpaleniu i sprawdzeniu na zolwiu jest ok a na zajacu nie może silnik uciagnac dusi się normalnie na postoju a i jak wyjąłem sprezyne to z pod tego co jest w środku bardzo szybko wyciekal olej czy tak ma być i co zrobić z tą taśmą i czy ta sprezyne tak ciężko jest wkręcić bo ja używałem dłuższych srub żeby to ściągnąć bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękuję :)
    • Przez Paweł1111
      witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć jak zdemontować całkowicie wzmacniacz momentu obrotowego jak odpiąć wszystko żeby nie było ubytku ciśnienia oleju nie używam go więc chciałem się go pozbyć ciągniczek chodzi tylko i wyłącznie z turem także nie potrzebne mi jest coś takiego to tylko przeszkadza w używaniu przedniego napędu
    • Przez siwykn2
      Witam mam zetora 7245 i od jakiegoś czasu występuje dziwny problem chyba ze skrzynią.  Przy cofaniu po przejechaniu kilku,  niekiedy kilkunastu metrów słychać huk nie potrafiłem stwierdzić skąd więc przy wymianie sprzęgła rozebralem skrzynie. Ale nie widać żeby tam cokolwiek było nie tak . Dodatkowo jeśli zepnę napędy że ciągnie też przód to problem nie występuje.  Może ma ktoś jakiś pomysł co może być problemem?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj