Skocz do zawartości
News
micgal39533

Olej do skrzyni biegów case jx 95

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
micgal39533    43

Witam 

Przyszła pora na pierwszą wymianę oleju w skrzyni i teraz moje pytanie jest takie czy jest sens kupować ten niby zalecany czy można zalać czymś innym i tu mi zaproponowano Orlen oil agro utto 10w-30 lub jasol agricat utto 10w-30. Co sądzicie o tych olejach normę 3525 niby spełniają ale jak z jakością? 

Belan952    0

Powiem ci tak moim zdaniem nie zależy jaki olej ważne aby parametry się zgadzały jakie są zalecane tzn. 10W-30 

Wiadomość z agroFakt.pl

HuBU    3

lej i się nie zastanawiaj, pompa zębata, skrzynia tylko na trybach, mechaniczna jak w ursusie wiec nie ma co tam się popsuć przez tańszy olej...

Wojtek026    18

lej i się nie zastanawiaj, pompa zębata, skrzynia tylko na trybach, mechaniczna jak w ursusie wiec nie ma co tam się popsuć przez tańszy olej...

ale hamulce w kąpieli olejowej, niewłaściwy olej może narobić problemów, miałem tak z przednimi zwolnicami, poratował mnie tylko fuchs, na każdym innym oleju utto wraz lekko trzymały hamulce a na fuchs problem zniknoł

micgal39533    43

ale jakbym miał kupić fuchs'a to już bym wziął tego z Akceli bo różnica w cenie między nimi praktycznie żadna 

HuBU    3

a ile masz godz zrobionych i jaki masz rewers przy kierownicy czy w podłodze?

HuBU    3

to się wstrzymaj z tą wymiana, jeszcze trochę i będziesz wymieniać sprzęgło, wtedy musisz olej sposcic i nalejesz sobie świeżego, on napewno jest jeszcze żółty więc możesz śmiało jeździć, wymień sobie tylko w zwolnicaCH i w moście

micgal39533    43

na razie na sprzęgło nie narzekam bo chodzi ładnie  to może jeszcze trochę polata a wolę sobie to wymienić bo jak przyjdzie lato to nie będę miał na to czasu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bomba997
      witam jestem szczesliwym posiadaczem case 5130 wszystko dziala jak nalezy, mechanicznie sprawny z malym mankamentem bo jak go zgasze to zeby zapalic jeszcze raz musze go pokrecic troche tak jakby sie zapowietrzal czy cos bo jak zapali to juz nie ma problemu.
      i tak zwracam sie do was z wielka prosba bo niedlugo musze nim wyjechac w las a nie mam pojecia jaki olej silnikowy wlac nie ma zadnych wyciekow ani tym podobnych, i nie wiem czy wymieniac olej chydrauliczny czy nie i na jaki przedewszystkim... gosc co go sprowadzil mowil ze jest agrol stou zalany czy to dobry olej?
      a co do silnika mam od znajomego nowy olej co do tirow zalewa 15w/40 castrola za 8 zl za litr czy moge zalac takim czy mam gdzies szukac tych olejow po serwisach?? prosze o szybka odpowiedz
      dzieki z gory pozdrawiam
    • Przez Oleksy
      Blokuje mi prawe kolo w case 5140 przy szybszej jezdzie. Trzeba czesto naciskac hamulec zeby nie blokowalo bo inaczej pedal robi se sztywny I staje kolo. Mam tez case 5120 . Brak hamulcy. Jesli dluzej sie wciskalo hamulec to z czasem sie znalazly I trzymaly ok dzien. Zmienilem.zestaw naprawczy pompki - hamulce byly tydzien I na tym sie skonczylo. Olej w zbiorniczku jest I doplywa, do skrzyni tex jest przelew. Macie sugestie?
    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez Rolnik221
      Witam, co mogło być przyczyną zginięcia 3 półbiegu w case mx 150?
    • Przez Eryk122
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 1056xl z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.