Adrian111192

sadzonki drzew owocowych

Polecane posty

Witam,

zwracam się z prośbą do osób doświadczonych w szkółkarstwie, ewentualnie sadownictwie. 

Posiadam większą ilość świeżo zaszczepionych jabłoni i grusz, sadzonki maja goły korzeń i ok. 50 cm wysokości. Nie chce sadzić ich do gruntu. Moje pytanie brzmi następująco czy mogę je wsadzić w donice, jeżeli tak to w jaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel_T-25A    22

nie bardzo rozumiem nie chcesz do ziemi wsadzać, bo mają słabe korzenie? tak czy nie. jak chcesz wsadzić na jesień to je zadołuj gdzieś koło domu, a na jesien wsadzisz do ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgarden    0

Zapraszamy do składania zamówień w naszej szkółce, gdzie przygotowane sadzonki roślin wysyłamy za pośrednictwem kuriera z dostawą do Państwa domu. 

________________________________
https://www.zgarden.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Panowie czym najlepiej pryskać teraz na grzyna drzewka owocowe?  bo już liścia gdzie niegdzie chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarnus    0

Zachęcam do zapoznania się z oferta tej szkółki Zgarden. Rośliny są piękne i zielone a także posiadają oni wielki wybór sadzonek które dają dużo owoców sam zamawiałem sporo razy z tej firmy i nigdy się Neil zawiodłem. Każde drzewko i krzew się przyjął. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bartek3883
      WItam.
      Poszukuje nasion rabarbaru ale nie pokowanych po kilka gram. Zna ktos moze ofertę gdzie dostanę około 2kg? Chyba że ma ktos sporą ilość rozsad w przystepnej cenie.
      Prosze o pomoc
    • Przez slepy78
      Witam
       
      Chciałbym posadzić na 5 klasie 100 drzewek jabłoni
      Skup mam jakieś 8 km odemnie a wytwórnie soków w odleglości 20 km
      Na mojej wsi nie widzę aby ktoś miał duży sad ,niewiem czym jest to spowodowane.
      A tak wogóle to chodzi mi oto żeby mniej więcej po 4 latach od posadzenia mieć co roku ok.7 tyś zysku
       
      Jak myślicie czy warto?
      i jakie jabłonie przyjmują w skupie ?oczywiście przemysłowe tak po 35gr za kg byłoby super
    • Przez danu1234
      Witam Wszystkich!
      Mam około 8ha matecznika sadzonek truskawek.
      Na wiosnę chcę kupić kombajn do sadzonek truskawek.
      Ale nie mam pojęcia gdzię się o taką maszyne pytać i jaka jest cena nowej i używanej.
      Jaki ciągnik i o jakiej mocy jest do niej potrzebny???
      Chyba ze macie jakies inne tansze rozwiązanie!
      Wykopywanie sadzonek przez ludzi wychodzi bardzo drogo.
      Prosze o pomoc.
      Pozdrawiam
      danu1234
      Po co 2 te same tematy?
    • Przez slepy78
      Witam
       
      Jaka jest najwcześniejsza pora jesiennego sadzenia?
       
      Szkółkarze już ponoć zaczynają wykopywać w tym tygodniu drzewka choć liście jeszcze są
      czy te drzewka się przyjmą?
    • Przez fd65
      witam
      mam zamiar na wiosnę zainwestować swoje oszczędności w sadzonki przeznaczone na handel . Jak znaleźć potencjalnych nabywców i zdobyć jak najwięcej zamówień?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj