Szkodnik66

Tytan 10 plus napęd hydrauliczny

Polecane posty

Szkodnik66    0

Witam potrzebuje pomocy w zdjęciu silnika napędu hydraulicznego który napędza listwy podłogowe. Wie ktoś jak tam jest to zamocowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekfarma    2

Nasz ma 8 lat i właśnie jesteśmy na rozbieraniu tyłu ,wytarł się zwłaszcza 1 tryb napędu łańcucha i spadł łańcuch  ,cokolwiek wybić ,tryby czy ośkę z napędu wałka normalnie nie dało się ,nie wyciągaliśmy tej osi z napędu tylko rozciąłem tryby i potem dało się je zbić ,pytanie wystarczy wymienić te 4 tryby napędu łańcucha czy wszystkie 4 łańcuchy ,plus listwy koszt dość zniechęcający ,jak robiliście i co podpowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

Tryb się wytarł bo łańcuch się wyciągnął. Bez wymiany łańcuchów za chwilę znów będą tryby do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Witam,
      w najbliższym czasie czeka mnie zakup nowego rozrzutnika obornika. Ładowność jaka wchodzi w grę to 6 lub 8 ton. Proszę o poradę jaki rozrzutnik zakupić. Potencjalny produkt musi mieć deklarację zgodności (zakup na PROW), posuw hydrauliczny, adapter pionowy, nadstawki do qq oraz hamulce (najlepiej hydrauliczne). Nie chciał bym zbędnie szaleć z pieniędzmi więc proszę o jakiś wygórowanych fantazji.
       
      Osobiście zastanawiałem się nad firmą IGAMET. Za posuw hydrauliczny, adapter pionowy, nadstawki do qq, hamulce hydrauliczne, ładowność 8ton dziś zaśpiewali mi 38tyś zł netto. Jest tam tylko niewiadoma z deklaracją zgodności (wersja 6 tonowa ma ją na 100%)
       
      Dodam że rozrzutnik będzie współpracował z ciągnikiem MC Cormick CX95 (90KM)
    • Przez Andrzej11111
      Witam !!
      Planuję kupić rozrzutnik obornika o ładowności ok 6 ton zastanawiam się nad wyborem między Metalfach , Cynkomet , Warfama
      Proszę o szczere opinie , jakie polecacie , lepszy tandem czy dwuosiówka
    • Przez dawid141413
      Witam, potrzebuje opini na temat zagranicznych rozrzutnikow. Interesuje mnie pojemnosc okolo 18m. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj