karol2306

Case mx 135 rozłącza wom

Polecane posty

karol2306    12

Witam

Podczas rozsiewania nawozu co jakiś czas rozłącza mi wom i miga lampka. Jest to dość uciążliwe. Gdzie leży przyczyna?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

O pan,ie to nie takie proste, najpierw błędy z czytaj, a potem się zastanawiaj, przyczyn będzie tyle ile ci na forum napiszą i żadna nie będzie prawidłowa bez diagnostyki.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer15555    85

W instrukcji jest napisane żeby włożyć kluczyk w pozycję ON (nie odpalić) usiąść prosto i się nie opierając włączyć WOM kontrolka zacznie migać daj my na to raz 1s przerwy dwa 2s przerwy i powiedzmy znów raz 1s przerwy dwa trzy cztery itd to jest np 24. Później 5s przerwy i znów kolejny kod. Maksymalnie może zapamiętać 10. Jeśli coś jest nie tak proszę o poprawienie ;) Wszystko pisałem z pamięci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Rozwiazałeś problem z WOM?


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12

Problemu nie rozwiązałem. Kalibracja nic nie pomaga a nawet w trakcie jej wyskakuje jakiś błąd i nie jest to tak jak opisywali inni. Dodam że jak kupiłem case to był ustawiony na mile i przestawiłem na km/h. Może komputer odczytuje poślizg kosza i rozłącza wom???? Możliwe to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Słyszałem ze na wom ma wpływ pasek na alternator jak jest luźny tez cos będzie zle czytal obroty.
Spróbuj znów przestawić na mile i zkalibruj. Ciekawe czy sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12

Problemu ciąg dalszy... Przestawienie na mile nic nie daje. Po przeprowadzeniu diagnostyki wom wyrzuca błąd 62. Po jego skasowaniu dalej rozłącza wom i znowu błąd 62. Kalibracja przeprowadzona ale nic nie dała. Obroty silnika i wom pokazuje na wyświetlaczu i wydają sie OK. Po podaniu napięcia na cewkę od WOM, wałek działa prawidłowo. Gdzie szukać przyczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37
Napisano (edytowany)

Przetłumacz sobie ten plik


W skrócie WOM nie załacza sprzęgła. Brak sygnału modulacji ze sterownika WOM. Przeciązenie wałka albo błędna konfiguracja.

Procedura konfiguracji w pliku w załaczniku.

Jeżeli sprawdzałeś sygnał z alternatora i jest ok to pomijam.

Sprawdź cewkę WOM, opis w załaczniku

Jeżeli wszystko jest ok sprawdź ciśnienie oleju w pokazanym miejscu

PTO ERROR 62pdf.pdf

PTO Config.pdf

PTO Solenoid.pdf

PTO Pressure Test.pdf

Edytowano przez Lukas85

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12

Jak sprawdzić sygnał z alternatora?? Wydaje się że jest ok ale jak to sprawdzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj