Polecane posty

Johny7430    0

Wydaje mi się że z tyłu kabiny. Przynajmniej w serii 6x30 tak jest że trzeba odkręcić zieloną obudowę i pod nią znajdują się moduły sterujące.

Wiadomość z agroFakt.pl

rad626    0

z prawej strony pod schodami jest jakas skrzynka ale to cos innego

Edytowano przez rad626

rad626    0

no własnie też tak myslalem ale rozkrecilem i nie ma, BCU steruje chyba EHR em bo własnie z nim jest problem

Edytowano przez rad626

rad626    0

cos sie uszkodzilo i daje za mały prad na silniczek krokowy  co steruje zaworami od podnosnika, jak go wyciagne to bez obciazenia działa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartekagri
      Witam, mam problem ze ściągnięciem Dachu w JD 7530 premium, wie ktoś jakie, ile śrub i gdziej są do odkręcenia ?

• Przez d4rek
      Rozbiega  się o ten zawór niebieski eltroniczno pneumatyczny z którego ulatuje non stop powietrze ktoś może wie jakie ma numery i gdzie zamówić? Mój serwis nie ma w katalogu i tyle więc pytanie czym to steruje i czy w ostateczności go wyrzucić i jak obejść?

• Przez piotrg13
      Witam, ma ktoś wiedzę jak skasować błędy z poziomu commad center w modelu 6830 Premium ? 
    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował

• Gość
      Przez Gość
      Witam ,zamierzam zakupić john deere 6630 premium z 2007r ,na co zwrócić szczególną uwagę, jakieś bolączki tego o to modelu. 
      Z góry dziękuję za pomoc 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj