Skocz do zawartości
ziemba9

Sprzedawca części zamiennych dolnośląskie - Ząbkowice Śląskie

Polecane posty

ziemba9    4

POLBOTO-AGRI SP. Z O.o. autoryzowany dealer John Deere w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko

Sprzedawca części zamiennych 

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Opis stanowiska:

§  sprzedaż części zamiennych w oddziale firmy w Ząbkowicach  Śląskich

§  pozyskiwanie nowych klientów  

Nasze oczekiwania

§  doświadczenie w branży techniki rolniczej

§  wysoki poziom komunikatywności

§  kompetencje sprzedażowe

§  dobra znajomość obsługi katalogów i schematów części zamiennych

§  znajomość obsługi komputera

§  nastawienie na osiąganie celów

§  bardzo dobra organizacja pracy

§  prawo jazdy kat. B

Oferujemy

§  praca w rozwijającej się firmie

§  praca z nowoczesną techniką rolniczą

§  motywacyjny system wynagrodzeń

§  umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: j.dynowska@polboto.com

Prosimy o dołączenie klauzuli: 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

iron    398

przydałby się Adamowi tam ktoś do pomocy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek
      Dobierałem sie do wentylatorów w kabinie i jakie było moje zdziwienie jak na wentylatorach zobaczyłem znaczki Fiat-Lancia Silniczek ze śmigłem i pokrywką jest dokładnie taki sam jak w punto.
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez Grzesiek2604
      Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...
    • Przez sebas97
      Witam wszystkich. Potrzebuje część kabiny do ciągnika Same Explorer 80. Mowa tutaj o plastiku, który przykręcony jest do LEWEGO błotnika na którym mocuje się światła. Prawdopodobnie ten plastik pasuje także z innych modeli ciągnika Same. Na załącznikach pokażę o co mi dokładnie chodzi. Podkreślam że chodzi mi o lewą stronę. Mam nadzieje że ktoś pomoże albo chociaż wskaże gdzie mógłbym coś takiego dostać. Z góry wielkie dzięki.

• Przez Maniek24240
      Witam, chciał bym ulepszyć moją prasę o aparat do siatki, tylko mam duży problem ze znalezieniem tego urządzenia.
      ​Zna ktoś z was namiary na jakąś firmę która zajmuje się aparatami i jaki może być koszt takiego urządzenia.
      Z góry dziękuję za pomoc.