Skocz do zawartości
News
mariusz363

International 453 Problem z podnośnikiem opada i szarpie

Polecane posty

mariusz363    0

Witam od jakiegoś czasu mam problem z internationalem 453 podnośnik opada na zgaszonym powoli a gdy jest zapalony i coś przypięte to opada trochę z 5cm i podnoś się sam  jak jest coś cięższego do szybciej jest takie szarpanie opada i sam podnoś czasem gdy się rozgrzeje to ustaje to co może być tego przyczyną

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer20225
      Witam wszystkich. Czy wie ktoś może jak odblokować skrzynię w Case 1455, bo wydaje mi się, że jest zablokowana do 30 km/h, a gdzieś słyszałem, że można te skrzynie odblokować, ale jak to zrobić? z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez IgorZadarnowski
      Witam mam problem z case cs 120 po odpaleniu silnika zapala mi sie blad 36 i nie mam polbiegow ciagnik do przodu i do tylu jezdzi . 
    • Przez Barm03
      Witam
      Szanowni agrofotowicze, mam takie pytanie dotyczące case 856 xl. Mam problem z gniazdem wtryskiwacza. Miałem przedmuch na 4 wtrysku, wymieniłem nakrętkę wtryskiwacza, jednakże dalej dmucha. Wie ktoś może w jaki sposób wyciągnąć gniazdo wtryskiwacza ? Może już ktoś to robił i chciałby podzielić się ze mną cennymi informacjami ?  Za odpowiedzi z góry dziękuję
    • Przez marcin21n
      witam mam problem odnośnie wskaźnika paliwa. pokazuje ciągle pelenzbiornik po przekreceniu kluczyka. nie ma kabli podłączonych do pływaka. wie może ktoś jaki kolor kabli do pływaka? plywak działa mierzylem multimetrem rezystancja się zmienia.
    • Przez pradzik28
      Witam.Niedawno kupiłem case mx 150 2000 rok wyskakuje błąd 0 i 5 i licznik od prędkości jazdy nie wyświetla prędkości , te 3 przyciski co są na dole ekranu też nie działają. Proszę  o pomoc .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.