Skocz do zawartości
min_max

Kupię filtr odśrodkowy "bąk"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Filtr
min_max    0

Kupię filtr odśrodkowy tzw bąk do c328 szczelny bez luzów i z całą siatką w filtrze.

min_max    0

Podstawa na pewno nie będzie pasować. Wirnik - zależy jaką średnicę ma i jaka jest oś wirnika

min_max    0

Mam kilka filtrów (3szt) ale każdy ma jakieś wady - wyrobione tulejki, podtarte tulejki na dole co powoduje mocny hałas, poprzedzierane siatki - z żadnych nie złożę jednego całego kompletu. Z tego potrzeba. A papierowy - hmmmm jakoś nie mam przekonania.

seweryn20    726

Siatka jest jeszcze do kupienia z tego co wiem, czasem można spotkać samego bąka. Ośka jak by się uparł jest prosta do zatulejowania. 

Musisz szukać może trafisz coś z demontażu.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez klama
      Witam. Mam na sprzedaż Orkan. Był w ciągłej eksploatacji. Sprawny, wałek w komplecie. Cena 2000zł do negocjacji. Lokalizacja okolie Wielunia
      https://www.olx.pl/oferta/orkan-2-scinacz-do-zielonek-CID757-IDqFoWx.html
    • Przez farmerowicz
      Witam,mam na sprzedaż ciągnik Ursus-C360, jestem pierwszym właścicielem, stan ciągnika oceniam na bardzo dobry, ciągnik jest zadbany, mało używany, ma nowe opony firmy mitas. Podnośnik po remoncie, bardzo wysoko i szybko podnosi, sprawne hamulce, oświetlenie oraz wszystkie inne podzespoły. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
      Kontakt : 509975514
      Rok: 1983
      Cena: 14500 zł

• Przez msjaro
      Witam,
      Poszukuję agregatu aktywnego:
      - szerokość 3.0
      - hydropak
      - wał najlepiej packer lub spiralny, byle nie rurowy
      - noże w przyzwoitym stanie
      Najlepiej okolice pomorskiego lub z możliwością transportu na Pomorze. Oferty ze zdjęciami najlepiej podsyłać jako wiadomość prywatną.
    • Przez keis71
      Sprzedam agregat ścierniskowy 3m.,POM Brodnica z 2011r.Zabezpieczenie kołkowe,7 łap  https://sprzedajemy.pl/agregat-scierniskowy-gruber-brodnica-talerzowka-lodz-2-e30984-nr53774919
    • Przez rolnikgoszcz
      - Rodzaj maszyny/typ/rok produkcji: OLEJ PRZEKŁADNIOWO HYDRAULICZNY JOHN DEERE HY-GARD HYGARD 20L
      - Cena: 375 zł brutto
      - Miejscowość i powiat gdzie jest maszyna: Sieradz (pow. Sieradzki)
      - Kontakt: 730 516 525
      - Linki do zdjęć: OLEJ PRZEKŁADNIOWO HYDRAULICZNY JOHN DEERE HY-GARD HYGARD 20L
      - Forma transportu: przesyłka kurierska/odbiór osobisty
      - Krótki opis: Posiadamy w sprzedaży filtry, oleje oraz części do ciągników zachodnich ZAPRASZAMY DO KONTAKTU