Skocz do zawartości

Polecane posty

dziki97    0

Witam wszystkich planuje kupić agregat uprawowo-siewny firmy KONGSKILDE (zdjęcie podglądowe) https://olxpl-ring05.akamaized.net/images_tablicapl/413400025_3_644x461_agregat-uprawowo-siewny-agregaty_rev004.jpg mieliście z maszyną do czynienia, możecie się wypowiedzieć co do dokładności wysiewu, i jak funkcjonują aparaty wysiewające, jest to awaryjne czy nie? będzie to mój pierwszy siewnik pneumatyczny i mam pewne obawy.     

mam kongskilde ale mechaniczny rocznie sieje ok 100 ha i 3 lata bez awaryjnie a co najważniejsze sieje równo i dokładnie 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Blusik
      Witam 
      Kupię koła stalowe do siewnika konnego ponieważ moje drewniane już popękały najlepiej z wojewódzctwa Ślaskiego okolice Rybnik - Racibórz 
      Kontakt wiadomość PW lub SMS 50305732
      Transport: W własnym zakresie 
      Cena: Jak najmniejsza
    • Przez MichaHara
      Witam wszystkich proszę o podanie producentów i modeli siewników pneumatycznych do zboża o szerokości 4,8m. jedna z takich propozycji to pneusej rs ale chciałbym poznać wszystkie opcje w tej szerokości. potrzebuję go do sćieżek na 24m a chciałbym uniknąć połówek i robienia kazdej śćieżki oddzielnie.
    • Przez anti239
      Sprzedam siewnik konny 13-sto lejkowy
    • Przez Grzesiu95
      Co byście polecili z tych dwóch siewników, chodzi o siewnik 4 rzędowy na redlicach talerzowych, cena podobna, monosem nieznacznie droższy.
    • Przez Rolnikzbolek
      Witam. Mam problem z wybraniem siewnika i chciałem się zapytać o wasze opnie temat siewników który z tych 4 najlepiej by wybrać. Mam 350 ha, sieje głownie rzepak, pszenica, pszenżyto i trochę jęczmienia oraz łubin. Klasa ziemi to pomiędzy III a V. Będę wdzięczny za wasze opinie. A siewniki to 
      Amazone cirrus 4003 2-c
      Horsch pronto 4dc
      Pottinger TERRASEM FERTILIZER c4
      vaderstad spirit 400 c?
      Pozdrawiam