• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KarolGo
      Kupię zgrabiarkę TS 8 do remontu lub sprawną, ewentualnie części. Zdjęcie podglądowe. INNE ZGRABIARKI MNIE NIE INTERESUJĄ jak macie takie coś to pisać na priv.
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy ktoś może się orientuje czy w Zgrabiarce Krone 421 Swadro uzupełnia się może jakiś olej albo smar??? Bo z tego co ja wiem to niby jest tak jakiś płynny smar, ale producent przewiduje dożywotnie nasmarowanie z tym że ciekawe ile lat producent przewiduje że na maszyna będzie pracować. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o jakieś info bo może trzeba by było coś tam uzupełnić.
    • Przez Rafał11
      Witam noszę się z zamiarem kupna polskiej zgrabiarki Inter - Tech szer 4.2 m i chciałbym się dowiedzieć opinii na jej temat od posiadaczy. Z góry dzięki za odp

• Przez KarolGo
      Kupię zgrabiarkę TS 8 do remontu lub sprawną, ewentualnie części do niej. Zdjęcie podglądowe. INNE ZGRABIARKI MNIE NIE INTERESUJĄ jak macie takie coś to pisać na priv.
    • Przez Kuba284
      Witam 
      Jeżeli temat już był to przepraszam ale nie mogę znaleźć.
      Poszukuję opinii na temat przetrząsaczy:kuhn, pronar, pottinger, krone.
      Konkretnie
      Pronar pwp530(lub większy)
      Pottinger hit 69
      Kuhn gf 6401
      Oraz krone 6 gwiazd (modelu nie znam)
      Jak z cześciami w sklepach?
      Z góry dziękuję. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.