Skocz do zawartości
KubaP12

claas ares 566 rz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KubaP12    0

Witam. Niedawno kupiłem ciagnik claas ares 566 rz. Podłączyłem go pod rozrzutnik. Dwa przewody podłączyłem sekcję elektrohydrauliczną. Gdy ciagnik sie rozgrzał joystick przestał działać. Po zgaszeniu go i ponownemu odpaleniu joystick działa przez chwilę ale zaraz z powrotem przestaje działać i w ogóle nie reaguje. Mechanicznie z tylu ciągnika da się sterować ale z ciągnika nie. Wie ktoś co moze sie dziać ? W czym moze być problem? Proszę o pomoc

Edytowano przez KubaP12

mariusz(ZDUN)    180

Ostatnio to przerabiałem zapraszam na warsztat to naprawimy to.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

KubaP12    0

Ale chodzi o to w czym jest problem. Jeśli wiesz to mógłbyś pomóc
Właśnie po to tu pisze żeby pomógł ktoś kto sie na tym zna

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    180

Zaproponowałem ci swoją pomoc przecież?

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

KubaP12    0

No tak ale skoro wiesz o co chodzi to pomoż tutaj bo jest mi to potrzebne. Chyba po to jest to forum
Chodzi mi o to żebyś tu przedstawił co sie tam moze dziać

mariusz(ZDUN)    180

Przykro mi możemy to zrobić tylko w taki sposób jak napisałem może koś inny pomoże ci przez forum cześć.

Mechanika Rolnicza.

KubaP12    0

Ale da sie to naprawić?
Możesz powiedzieć tylko o co chodzi i w czym jest problem chce sie po prostu dowiedzieć
Opisz mi tu jak mozesz co jest nie tak ze sie tak dzieje
Chce sie dowiedzieć
Jeśli tak nie uda sie mi tego zrobić to byc może zglosze sie na warsztat

KubaP12    0

Rzeczywiście wielki problem jest opisać tu co się dzieje i komus pomóc kto tego potrzebuje... To po co to forum jest??

KubaP12    0

Ale ja nie chce żeby ktoś mi tu go naprawił. Tylko skoro pisze ze robił cos takiego to wie dlaczego tak sie dzieje i tylko o to chodzi
Ciężko jest tutaj opisać z czym jest problem?
Jakoś w innych tematach normalnie potrafią wytłumaczyć

mariusz(ZDUN)    180

Jeśli nie chcesz żeby ktoś ci to naprawił to pomyśl sam. Ja z tego żyje i wykonanie naprawy jest moim sposobem na pomoc właśnie,jeśli oczekujesz innego to czekaj może ktoś inni się odezwie i nie jest ciężko coś opisać są różne sposoby pomocy i tyle...

Mechanika Rolnicza.

KubaP12    0

Mógłbyś tylko napisać co jest zepsute ze tak sie dzieje? Moge prosić ewentualnie o jakiś kontakt

mariusz(ZDUN)    180

Agro-mechanika borki kosy 23 08-106 Zbuczyn 501832246

Mechanika Rolnicza.

mariusz(ZDUN)    180

W tej chwili nie ,za dużo pracy w warsztacie natomiast na miejscu myślę, że w pare dni to ogarnę. a skąd jesteś

Mechanika Rolnicza.

KubaP12    0

z garwolińskiego to przecież nie bede wiózł ciągnika 100 km
Narazie raczej podziękuję

mariusz(ZDUN)    180

Spokojnie nie nalegam część

Mechanika Rolnicza.

KubaP12    0

Czyli ewentualnie móglbys przyjechać do mnie i zrobić to na miejscu?
Do pana wyżej- Ta kropka to do czego przepraszam ?

mariusz(ZDUN)    180

W tym momencie tylko warsztat tak jak już ci wielokrotnie pisałem powinno się to udać zrobić w kilka dni. Co do kropki to się ktoś opamiętał z mądrą wypowiedzią jak czuję.

Mechanika Rolnicza.

KubaP12    0

Gdzieś słyszałem ze jest to wina joysticka. Ile kosztuje taki joystick? Orientuję się ktoś ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krisman1985
      Witam. Poszukuje takich zębatek do przystawki Claasa. Mogą być używane, nie są na wielowpust tylko na klin. 

• Przez lukasz1994c
      Witam. Posiadam 3 lata claasa axosa 340c z ładowaczem czołowym. Po roku czasu pękła mi linka sprzęgła .Ciągnik nie był na gwarancji dlatego kupiłem nową za około 1200zł. Nowa zaś pochodziła ok 3 miesięcy. Potem próbowałem sam dobierać linki z innych pojazdów i do innego przeznaczenia lecz i to nie pomogło. Zawsze jest tak że nie wytrzymuje pancerz i go linka rozsadza. Potem zakuwałem linki lecz i to nie zdało egzaminu. Strasznie ciężko jest wdusić pedał szprzęgła nie wiem dlaczego może że linka jest za krótka nie mam pojęcia. Więc użytkownicy claasa jeżeli mieliście taki problem pomóżcie bo już nie wiem co robić. Z góry dziękuję.
    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów, mam do was pytania dotyczące kilku czujników, styczników  itd. Otóż :
      -jak sprawdzić na '' sucho'' działanie czujników strat ziarna,
      -gdzie znajduje się czujnik który odpowiada za kontrolke otwarcia rury wysypu ziarna,
      -gdzie znajduje się czujnik włączonej rury wysypu ziarna,
      -czy można zamontować i jak podłączyć czujnik wysokości hederu,
      -czy dużo roboty było by żeby zrobić hydraulicznie wysuwane motowidla,
      -co może może być przyczyną nie pokazywania (braku prądu na czujniku) obrotow silnika,
      -dlaczego nawet mimo zdjęcia wsówki z czujnika poziomu paliwa ciągle pokazuje pełen bak. 
      -jak ustawić czujnik nacisku hederu na podłoże,
      -czy ten kombajn posiada światła drogowe 
      Zastanawia mnie jeszcze kilka wolnych kostek kabli których zdjęcia postaram się zrobić w najbliższym czasie i przesłać. Powiedzcie mi po czym można stwierdzić czy kombajn kosil qq. Również mam kilka poprawek na kombajnie lakierniczych i jaka  farba jest najbliższą wypolerowanego oryginału, kupiłem z granitu ale za ciemna i to mocno widać a chciałbym poprawić tak gdzie farba przy krawędziach odeszła ale żeby nie był łaciaty  i nie rzucalo się to w oczy, ewentualnie pozostaje mieszalnia lakierów. 
    • Przez kamil5421
      Witam . Sprzedam kosiarkę dyskowa Claas Disco 300  , szerokość robocza 3m stan dobry  , nie ma luzów , wałek w komplecie . Cena 7 500 . do lekkiej negocjacji  .. Zdjęcia w Linkach http://imgie.pl/image/mbFPR   http://imgie.pl/image/mby6I   http://imgie.pl/image/mbTOJ
    • Przez dawmal1222
      Witam, czy ma ktoś może katalog części do prasy claas Rollant 42 i wie jak ją poprawnie ustawić? w sensie naciąg napinaczy zbicia beli itp.