benek10

Fendt 924 Vario joystick

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
benek10    0

Witam. Mam takie pytanie odnośnie joysticka w Fendt 924. W jaki sposób steruje się ciagnikiem za pomocą joya i do czego służą te przyciski na nim?
A drugie pytanie dotyczy tej kulki obok. Ona jest od hydrauliki chyba, tak?

post-201449-0-68371600-1489826438_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

Przód tył szybciej wolniej lewo zmiana kierunku jazdy, prawo tempomat silnika a lewa galka od hydrauliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

coś z rozpoczynaniem sekwencji na uwrociach ale są posiadacze na forum co sie znają bo zaraz będzie naskakiwał jeden na drugiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek10    0

Opuszczanie np. kultywatora czy pługa też jest za pomocą joysticka, tak? Ale w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

Witam mam mniej więcej ten sam problem jest tam tych guziczków i tylko te najważniejsze ogarniam , a te inne ciężko ktoś coś dokładniej ? Dorzucę że traktor dokładnie to fendt favorit 920 vario 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromichal    118
Proste jak budowa cepa, Zielona czerwona to funkcje hydrauliczne jak grzybek obok, czerwony guzik na joysticku to funkcja stop, zatrzymuje ona odrazu wszystkie funkcje jakie wykonuje ciągnik, dwa guziki niżej o ok siebie to funcke pływające od sekcji czerwona zielona, tak samo na grzybku, tylko tam pływająca działa poprzez popchanie joystick do końca w kierunku -, czuć taki charakterystyczny klik. Na joysticku masz funkcje end go, ten duży jednolity klawisz obsługuje też fukcnje podnośnika, musisz mieć rozblokowany podnośnik i na tym kółku od podnośnika włączony guzik z podnośnikiem takie A. Wtedy opuszczasz podnośnik z end i go. Można tez te guziki zaprogramować jeśli masz model com 3, jeśli masz tak jak piszesz favorita bez tms to nie. Za joystixkiem jest przesuwa 4 Rzymske cyfry, to jest ustawianie czułości skrzyni, dasz na 4 to rwie się jak wyścigówka dasz na 1 jest zmulony, przy pracy w polu polecam 2, kwestia doświadczenia i przyzwyczajenia a sam ogarniesz na czym jeździć, do przodu i do tyłu to kierunki jazdy i ich zadawanie, w lewo masz rewers w prawo tempomat, jak coś trzeba to dzwoń lub pisz na priv, zajmuje się serwisem tych ciągników więc znam je bardzo dokładnie Tel 534 989 681

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymon070798
      Witam mam problem z Fendt 933 Vario A dokładnie z zaworami hydraulicznymi.  Zawory działają bez problemu natomiast nawet gdy zawory są nie używane a ciągnik jeździ pracuje to po dłuższym czasie leci z nich olej aż po całej d*pie. A gdy dana sekcja jest używana to już podwójnie leci. Oringi na szybko zlaczu nowe i leci widocznie z innego miejsca. Jest na to jakiś sposób? Jakie oringi wymienić.
    • Przez szymon070798
      Witam mam problem z Fendt 933 Vario A dokładnie z zaworami hydraulicznymi.  Zawory działają bez problemu natomiast nawet gdy zawory są nie używane a ciągnik jeździ pracuje to po dłuższym czasie leci z nich olej aż po całej d*pie. A gdy dana sekcja jest używana to już podwójnie leci. Oringi na szybko zlaczu nowe i leci widocznie z innego miejsca. Jest na to jakiś sposób? Jakie oringi wymienić? 
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich. Nie tak dawno kupiłem Fendta 936 sprowadzonego z Danii. Ma na dachu dwie anteny Leica. Dołączę też zdjęcia. Mogłby ktoś poradzić jak sprawdzić czy działają i czego mu brakuje, co dokupić żeby jakąś nawigację miał? Nie ukrywam że gdyby była, to by się przydało. Jeśli coś pominąłem, postaram się dodać. Jestem z góry wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, sugestie i pomoc



    • Przez lukasznewholland
      hej koledzy.od jakiegos czasu w moim 933 zaczeły wyskakiwac blędy z ktorymi jakos sobie radzilem.dzisiaj mam nowy nabytek tzn na panelu wyskakuje siłownik z wykrzyknikiem,i na komputerze sa kłudki wszystkich pozycjach równiez tylny tuz .próbowałem na wszelaki sposób wyłaczys ale nic z tego.nie reaguje ani z panelu sterowania ani przez wejscie w menu komputera.prosze o pomoc
    • Przez Mateuszpeczulis
      Witam, mam problem z podnośnikiem. Wyskakuje błąd 08.1.F0- zawór nie zgłasza się do CAN- BUS. Jak to naprawić ? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj