Skocz do zawartości
traktorfan

Instrukcja do fahr m66

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
traktorfan    1

Witam was mam takie pytanie otóż kupilem fahra m66 i potrzebował bym do niego instrukcje obsługi nie wiecie gdzie można dostać,albo jak by kto posiadal to prosil bym o zrobienie mi zdjęcia strony gdzie są pokazane wytrząsacze z góry dzięki za pomoc

node3mer    12

może być ciężko z tą instrukcja, z czym masz dokładnie problem, może coś pomogę

Wiadomość z agroFakt.pl

House    0

Chciałbym prosić o wysłanie Katalogu na adres stanislaw-noga@ wp.pl

Edytowano przez House

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MrMar
      Witam wszystkich!
      Być może ktoś z Was ma wiedzę gdzie można nabyć wieniec piasty zwolnicy do kombajnu Dronningborg d3000 bo po długich poszukiwaniach odnoszę wrażenie, że nie da się tego kupić w naszym kraju...
      A może jest ktoś kto posiada katalog części do dronningborga d3000???

Z tego co mi wiadomo to ta część jest bardzo awaryjna, bo skoro konstruktor wymyślił, żeby otwór na szpilkę był praktycznie w zębie trybu to nie ma siły, prędzej czy później musi się złamać.
      Tak więc od dwóch lat koszę kombajnem bez jednego zęba na wieńcu zwolnicy. Oczywiście musiałem zrezygnować z zarobkowania, bo trochę stuka i obawiam się, że w każdej chwili może się posypać...
      Na allegro co drugi d3000 piastę zwolnicy ma w innym kolorze ale to już raczej było wymieniane w Danii.
      Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia z d3000 albo coś więcej wie na ten temat to proszę o info.
      Pozdrawiam i życzę bezawaryjnych żniw!

• Przez Arekmucha1980
      Hej,  nie wiem czy był juz poruszany temat o rozdzielaczu hydraulicznym  fahr m900. A mianowicie wymieniałem uszczelniacze na walkach w poszczególnych sekcjach i wszystko szło nieźle aż do momentu gdy sie zorjetowałem ze wypadły jakieś śruciki i teraz nie wiem w których kanalikach powinny być pomocy bo nie mogę ruszyć dalej a czy ktoś wie na jakiej zasadzie działa ten przyśpieszacz bębna młocarni  bo mam taki napedzany na łańcuszek ale to nie działa 
    • Przez barczjano1988
      Witam 
      Mam pytanie czy ktoś z was dorabial w jakimś zakładzie koło pasowe. 
      Mam uszkodzone jedno z głównych kół w moim massey 27 i nigdzie nie mogę dostać 
    • Przez BaRtEk7710
      Witam.Mam pytanie odnośnie noży do sieczkarni przy kombaijnie .Czy lepsze są noże ząbkowane czy płaskie .I jakiej firmy są godne polecenia.
    • Przez Przemek121
      Witam, mam pytanie gdzie mogę znaleźć, dostać sprawny silnik nawiewu do Volvo 1150?