Skocz do zawartości
witek

Jaki był Wasz pierwszy ciagnik w gospodarstwie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek665dt    0

u mnie c328 w 1964r:)) ale teraz juz całą przerobiona na c330 a w dowodzie dalej 64 rocznik....ech to była wygoda jak dziadek opowiadał:D)

lukasz15    2
u mnie c328 w 1964r:)) ale teraz juz całą przerobiona na c330 a w dowodzie dalej 64 rocznik....ech to była wygoda jak dziadek opowiadał;))

U mnie dziadek nie żyje :angry: ale babcia mówiła jak kupili to cały dzien wszyscy jeżdzili aż się kłucili ;)

MASEY8160    0

u mnie pierwszy traktor to C-330 z 1976 roku

pamientam jeszcze jak byłem mały traktor stał w garażu weszedłem do niego odpaliłem noi tak niefortunnie pojechałem prosto w kibel na polu w którym matula siedziała tylko go pchnołem i tyle bo ojciec dobiegł i zgasił go.

Adik_ziel    3
U mnie dziadek nie żyje :angry: ale babcia mówiła jak kupili to cały dzien wszyscy jeżdzili aż się kłucili ;)

U mnie jak kupili zetora to jak jechali na dyskoteke siedziało ich 14 w zetorku ;] 2 dzień po kupnie zetorka ;] wujek jak miał 17 lat jechali ;)

lukasz15    2
U mnie jak kupili zetora to jak jechali na dyskoteke siedziało ich 14 w zetorku ;] 2 dzień po kupnie zetorka ;] wujek jak miał 17 lat jechali ;)

Umnie na zabawy na pewno nie jeżdzili ale i tak była radocha. A słuszałem, że do kościoła też na początku też jeżdzili

(u ciebie)

Adik_ziel    3
Umnie na zabawy na pewno nie jeżdzili ale i tak była radocha. A słuszałem, że do kościoła też na początku też jeżdzili

(u ciebie)

Jak nie było samochodu do jeździli ;)

Agrotron155    23

u mnie tata kiedy zamieszkał z mamą pierwszy ciągnik jaki miał do dyspozycji to ciapek a teraz sie dorobił i mamy deutz agrotrona 155

Piochu    7

U nas pierwszy był Ursus C45 (mieliśmy go od nowości) i Ursus C328 przywieziony ze złomowiska, został odnowiony jak C330, pracuje u nas do dzisiaj (do nawozów, oprysków) planujemy założyc mu TUR-a. Nieśmiertelna maszyna ;) . Natomiast Ursusa C45 kupił od nas sąsiad, obecnie stoi u niego w krzakach. ;)

lysyrolnik    14

Tego C45 nalezalo by sie odnowic i jako maskotke postawic w ogrodku ;) bynajmniej ja w przyszlosci zrobie tak z C330, ale to bedzie jednak w bardzo odleglem przyszlosci ;)

Jarolek19    0

u nas pierwszym ciągnikiem jak widzę u wielu z was była popularna trzydziestka z1976r

pracuje nadal na gospodarce ale już nie tak jak to było dawniej

Adik_ziel    3

Moim pierwszym ciągnikiem był ciapek 1890 składany przez moich wujów i do dzisjaj chodzi;] i nie narzekam na niego!!! :(

zajac1    26
z tego co mi tata opowiadal to pierwszym ciagnikiem byl zetor major

U mnie pierwszym ciagnikiem byl ursus c45 a potem c-328 ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd? 
    • Przez ARWO

Witajcie, 
      Co chciałybyście dostać na dzień kobiet? Tradycyjny kwiatek, czy może zasugerować naszym panom coś innego. A może sami panowie coś podpowiedzą? Czekam na Wasze propozycje  
    • Przez valeTudo
       Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia